Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a méretemmel. Mivel tudnék ezen változtatni? Van erre valami bevált módszer?

Figyelt kérdés
Valami tanács? Azon kívül, hogy fogadjam el magam?

2015. júl. 18. 08:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Semmilyen módszer nincs rá, ez genetikai dolog. Természetes méretnövelő abszolút semmilyen nincs, és műtéti beavatkozással is csak max. 2 cm-t tudnak növelni és azt sem garantáltan.

Szóval fogadd el magad!:)

Amúgy fogadni mernék, hogy teljesen rendben van a méreted, csak neked nem elég...

2015. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nekem tényleg nem elég, és ez elég is ahhoz, hogy gátlásos legyek. Az élet szinte bármely területén visszatart. Ismerkedésnél meg pláne.

Megkeseríti a mindennapjaimat. Ezt nem akarom.

2015. júl. 18. 08:59
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy kérdező? és mekora ,,mèreted"?
2015. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezrre nincs modszer.
2015. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

De van rá módszer.


[link]

2015. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló!

26 éves vagyok és 16 cm.


5-ös válaszoló!

Köszönöm a linket. Elolvastam és egy kicsit veszélyesnek tűnik az a műtét. Sajnos túl nagy a kockázat az impotenciára.

2015. júl. 18. 14:06
 7/18 anonim ***** válasza:
küldj róla képet
2015. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

"26 éves vagyok és 16 cm. "

Erre szoktam mondani, hogy aki ilyen miatt panaszkodik, annak tőből le kéne nyisszantani!:D

De hülyeségen kívül kérdező, a magyar átlagos péniszméter 15 cm! Na, ha ezt nézzük, akkor te e felett vagy. Miért is panaszkodsz?

Amúgy hogy elmeséljem, a páromnak 15 cm és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, mind látvány, mind pedig használat tekintetében.

Sőt! Bizonyos pózokban figyelni is kell, mert fájdalmat okoz vele!

Szóval komolyan, ne panaszkodj, mert nincs miért!

Most képzeld el, akinek csak 10 cm-es...Hogy még az panaszkodik, azt megértem...De téged nem értelek!

2015. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nyisszantani a fenéket! :D Nemrég metéltek körül, és maga a gondolat, hogy egy szikével fognak hozzá érni már az is egy kétlábonjáró stressz bombává tett.

Nem is tudom, hogy mihez hasonlítsam. Nem halálfélelmem volt a műtétet megelőző hetekben, hónapokban, ez annál sokkal másabb. Nem jobb, se nem rosszabb, de mégsem ugyanolyan. Egyébként ezt még elképzelni is borzasztó.

2015. júl. 18. 15:17
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond a 16 cmel.. a nagyobb sok csajnak fáj is. Ez csak egy trend,hogy minél nagyobb annál jobb..
2015. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!