Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Balhere hátsó részén megjelenő...

Balhere hátsó részén megjelenő csomó mire utalhat?

Figyelt kérdés
Tompa hirtelen fellépő nyilalló érzés a heréből mozgás közben. Önvizsgálatot végeztem és csomót fedeztem fel. Orvoshoz mindenképpen megyek elsősorban beutalót kérek majd holnap, de kizárható a hererák, vagy ez tutkó az lenne? remélem nem. Nyugtassatok meg, hogy nem. 33 éves vagyok.
2022. aug. 17. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A csomó a mellékhere lehet.Beutaló nem kell,de időpont az kell.
2022. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2022. aug. 17. 20:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkét heréden érzed? Ha igen, akkor a mellékherék. De ha nem, akkor se kell a legrosszabbra gondolni. Nekem egy urológus azt mondta, hogy a hererákra utaló jel a here első részén lévő kemény, fájdalommal nem járó csomó. De az a biztos, megnézeted egy urológussal.
2022. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A csomó nem fáj tapintásra a nyilalló érzés sem fájdalmas. hullámokban jön ilyen enyhe húzó csavaró érzés. Nemtudom megfogalmazni az érzést.
2022. aug. 17. 20:13
 5/11 A kérdező kommentje:
csak a balherén van csomó. direkt jobban végigtapintgattam a jobb oldalit még a közöket is és ott semmit nem éreztem.
2022. aug. 17. 20:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hereviszér tágulat? Az érinti többnyire a bal herét. Magas és vékony vagy?
2022. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
183cm 79kg
2022. aug. 17. 20:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra, hogy ideje időpontot foglalni urologushoz.
2022. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kóros elváltozást tapintásra nem tapasztalt, mellékhere enyhén megduzzadva. Ultrahang még a héten meglesz. Majd megírom mi az eredmény.
2022. szept. 6. 14:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem pont miattatok, de szerintem a jövőben lesznek még páran akik a gyks kérdések közt keresnek hasonló panaszokat. Persze ettől még érdemes elmenni urológiára. Kellemetlen, mert na, de túl kell esni rajta.
2022. szept. 6. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!