Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért luktet a nyakam ilyen...

Miért luktet a nyakam ilyen erősen?

Figyelt kérdés

Nem iszok semmilyen alkoholt meg semmit se mert nem szeretem, 180cm vagyok es 18. Szulinapom ota van.

Minidg amikor felallok az agyrol elkezd hirtelen nagyon erosen luktetni a nyakam es a szivem es alig birom ki olyan eros lassan szoktam venni a levegot olyankor es 1 perc mulva kb elmukik de mindig ez hogyha felallok az agyrol vagy picit gyorsabban megyek. Van erre valami modszer? Voltam mar orvosnal is es azt mondta semmi baja a szivemnek.



2022. aug. 21. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a mozgástól változik a vérnyomás,a szív erőteljesebb mozgásba kezd .
2022. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ez ellen nem lehet valamit tenni?
2022. aug. 21. 18:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugy erzem mintha fel akarna robbanni annyira luktet
2022. aug. 21. 18:20
 4/4 xp ali ***** válasza:
Sztem alacsony a vérnyomásod és/vagy edzetlen vagy. Opcionálisan nem iszol elég folyadékot. Az elsőt vérnyomás méréssel tudod ellenőrizni. Többször kell mérni, és szabályosan, hogy legyen egy általános képed a vérnyomásodról.
2022. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!