Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja észre vettem, hogy nagyvécé után pár csepp vér van a wc papíron de nem foglalkoztam vele. De mostanában ha ejakuálok erős fájdalom sugároz ki a heréim és a prosztatám környékéről annyira, hogy magzatpózban görnyedve próbálom túlélni. Tegnap reggel pedig már matt vöröset üritettem. Mostanában enyhén levert vagyok és fáradékony. Nem birok anyit enni mint előtte és érzékenyebb a gyomrom a fűszeres/nehéz ételekre. Gyakran veszítem el az eggyensúlyérzékemet és szédülök meg. Soha nem volt szexuális kapcsolatom így nem hiszem hogy nemi betegség. Urulógushoz félek időpontot kérni és elmenni. A szüleimmel ilyen nem akarok és tudok megbeszélni. Mi tévő legyek?

Mi lehet a bajom?



2022. aug. 23. 00:47
 1/5 anonim válasza:
89%
Pedig menj el, mert komolyabb baj is lehet belőle később. Valószínűleg "csak" aranyér lesz. Általános sebészeten megvizsgálják, nem kell tőle félni, ki lehet bírni. Írnak krémet/kúpot, ha tényleg aranyér. Ha nem, akkor majd küld máshová.
2022. aug. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A problémád nagyon sokrétű, és nem csak urológust igényel, az élvezés utáni fájdalom nyilván igen. A nemi betegség nyilván nem játszik szűzen.

Nagy wc után pár csepp vér aranyér vagy végbél repedés, sok folyadékkal, rostos étkezéssel kordában tartható, kezelhető krémmel, kúppal, ha súlyosbodik, és proktológus kell, ha nem múlik. Matt vörös széklet lehet semmi, pld. mert céklát ettél/ittál, de akár gyomor vérzés pld. fekély, az gasztroenterólógia. Szédülés, egyensúlyérzék probléma meg még 5 szakorvost érinthet.

Menj el a házi/gyerekorvosodhoz, és vele beszéljétek át, ő nyilván 1-2 kérdéssel is szűkíteni tudja hogy merre kell indulni, mi az, ami kezelést igényel, más meg akár tanáccsal megoldható, ha a szüleiddel nem beszélsz róla.

2022. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg aranyér. Elsőnek próbálj ki aranyér elleni kúpot vagy kenőcsöt + több rost + semmi mustár, chili vagy paprika + igyál több folyadékot.


Ha viszont ezután sem javul és érinti az ejakulációt, akkor irány a háziorvos vagy urológia.

2022. aug. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
végbélrák, el kéne húzni a háziorvosodhoz
2022. aug. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
Aranyér, végbéldaganat. Irány az orvos.
2022. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!