Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ilyen gyakori...

Miért van ilyen gyakori vizelési ingerem?

Figyelt kérdés

Van egy olyan problémám hogy minden éjszaka fel kell kellnem hogy kimenjek vizelni, de napközben is gyakran vannak vizelési ingereim, éjszaka nem mindig tudom ez miatt kialudni magamat rendesen, mi lehet a háttérben? 31F


Hozzáteszem az apám inzulinos cukorbeteg volt, anyám csak gyógyszeres, lehet cukorbetegségem lehet? Csak olvastam hogy attól is lehet, 175cm magas vagyok és olyan 100-110kg tudom elhízott, szeretnék már fogyókúrázni, ha elkezdek konditerembe járni esetleg ez a probléma később megszűnhet?



2022. aug. 24. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a mezei zsurló teát idd egy hónapon keresztül. Ha nem segít akkor urológia!
2022. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Prosztata probléma is lehet. Ha nem áll vissza normálisra akkor urológus felkeresése ajánlott. Ennek nincs köze az elhízáshoz.
2022. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűsége van a 2. típusú cukorbetegségnek, miért nem kérsz egy laborvizsgálatot ?
2022. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szedsz esetleg multivitamint?

Mert nekem mondjuk amikor szedem, akkor én is szinte óránként járok wc-re. De ez a vitamin miatt van nekem.

2022. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek vitamint.
2022. aug. 31. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!