Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan, akinek 18 éves...

Van olyan, akinek 18 éves kora után nő a pénisze drasztikusan?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Akkora pénisszel, mint egy 10 éves, kb. Engem ez eléggé zavar.


Későn érő vagyok, apukám is az volt. Amikor a többieknek már szőrös volt az arca nekem még semmi. Még mindig nem tudok normális szakállat növeszteni. Csak kis szőr darabjaim vannak:/


Apukám egyébként giga pénisszel rendelkezik. És ezért nem értem miért vagyok ennyire szerencsétlen.


Köszi, ha válaszolsz és nem trollkodsz.



2022. aug. 25. 15:59
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
92%
Esetleg megkérdezhetnéd, hogy ő mikor váltott gyerek méretről gigára. (teszem hozzá nőként, a giga méretnek az ég világon semmi előnye sincs)
2022. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Már miért kezdene éppen 18 éves kor után nőni? Pont 18 után, ami egy konszenzusos életkor, amit a társadalom jelölt meg, mert valahonnan el kell kezdeni felnőttként kezelni az embereket. Fura lenne, ha a test is éppen így döntene.

El kell szomorítsalak: elég kevés esély van rá, hogy nőni fog még drasztikusan. Gyakorlatilag 0%.

2022. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért vizsgáld meg álló, merev helyzetben is. Mert ha ott normál méretű akkor nincs gond.
2022. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hormon vizsgalat? Esetleg kaphatsz hormon potlast is, ha ott a problema.
2022. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ezzel nyugtattam magam, hogy biztos nőni fog. Nem nőtt, de képzeld, ennek ellenére voltak kapcsolataim, most házas vagyok, szóval talán mégsem a méret a minden.

Az arcom legalább beszőrösödött.

2022. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Csak akkor ha megmütteted vagy szedsz valami bogyót esetleg spray-t használsz.
2022. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

10 centi alatt beszélhetünk kis péniszről. Akinek 10 centi alatti, az már babakorban is látható, mert már akkor is sokkal kisebb.

Ebben a méret tartományban valószínűleg túl alacsony a tesztoszteron hormon szinted, ezért fejlődött alul a pénisz méreted, ahogy ezért is szőrösödsz kevéssé. Nemrég olvastam, hogy egy felnőttkorban lévő férfinél sikeresen alkalmaztak hormon terápiát, több centimétert is nőtt a pénisze. Persze ez csak egy eset volt, nem tudom, van e manapság Mo.-on is alkalmazott bármiféle terápia erre.

Annyit tudsz tenni, hogy elmész endokrinológushoz, kéretsz egy hormon panelt a problémáid felsorolásával.

Azt hozzátenném, hogy ha állva 12 centit eléri, vagy a körül van, esetleg nagyobb, akkor csak ekkora mérettel áldott meg a sors és nem lehet vele semmit csinálni.

2022. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azért a 12 cm-nél nagyobb, nem sorscsapás.
2022. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!