Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás kiújulás...

Arab Money kérdése:

Prosztatagyulladás kiújulás lehet?

Figyelt kérdés
Két hete diagnosztizáltak krónikus prosztatagyulladást, negatív baktérium tesztel. Két hetes antibiotikum kúra nagyjából elmúltak a tünetek. Vizes gyógytornára jártam hétfőtől kezdődően, semmi bajom nem volt, de ma megint nagyon fáj a prosztatámnál és nehezen tudok vizelni. Kiújulhatott megint?

2022. aug. 25. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Te nem gyógyult voltál,hanem csak tünet mentes .

Legalább még 1 hétig kellett volna szedni a gyógyszert,most kezdheted előről.

2022. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez a bevett szokás, de minek az antibiotikum, ha negatív a tenyésztés? De nem ez volt a kérdés. A prosztatagyulladás nagyon makacs betegség, hullámokban jelentkezik. Nagyon nehéz kigyógyulni belőle. Keresd fel az urológusodat újra. Én 2x2 hétig szedtem a gyulladáscsökkentőket, 2 hónapig toltam szó szerint a Proxelan kúpot és még egy év után is vannak bizonytalan tüneteim. Pedig az UH és az RDV szerint minden rendben van. Jobbulást!
2022. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Második válaszoló, akkor mégis meddig kellene szednem az antibiotikumokat? Addig járjak urológushoz amíg teljesen tünetmentes nem leszek? Magánrendelőbe jártam és így is egy vagyont hagytam ott, de ha tényleg kilehet ebből a szarból gyógyulni akkor inkább feláldozom az összes megtakarított zsebpénzem :D

2022. aug. 25. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Én nem szedtem antibiotikumot, mert szintén negatív volt a tenyésztés. Így csak gyulladáscsökkentőket kaptam. Pont egy éve kezdődött. Novembertől mondhatom azt, hogy a vizelés és a nemi élet rendben van, de például farokcsont és farizom diszkomfort érzés hátra maradt. Akkor is jelentkezik ha túl gyakran élek nemi életet a feleségemmel és akkor is ha túl ritkán. Ha 2-3 naponta van ejakuláció, akkor egészen rendben van a dolog. Ez miatt fél évente kontrollra járok. A pénzről pedig ne beszéljünk, mert én is magánba jártam, az államiba egy hónapot kellett volna várnom. A tenyésztés és a kontrollok nem kevés pénzembe kerültek, inkább össze se számolom. Tényleg jobbulást kívánok, ajánlom ezt a fórumot, nekem sokat segítettek/segítenek ott:

[link]

2022. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magán rendelésen sem tudnak többet.Itt az a fontos mennél többet menjél oda .Amig a betegség fent áll,addig többször kellene labor vizsgálat,de még akkor is ha tünet mentesnek érzed magad.Így lehet megtalálni a kórokozót,majd erre írni a megfelelő gyógyszert.A mai egészségügy erre nem képes Igy csak gyógyszert írogatják,ami nem is olcsó,és felesleges .

Ezt nem én találtam ki,urológus prof. mesélte hogy találta meg a problémát,ami sok éven át volt a betegénél.

2022. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek a legjobbakat!
2022. aug. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!