Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymafék lézeres műtétje...

A fitymafék lézeres műtétje után mi lesz a fitymával?

Figyelt kérdés
Lézeresen elégetik ergó megszűnik létezni a fitymafék, akkor a fitymát onnantól mi fogja a makkhoz kötni? Sebészeti átvágásnál visszavarrják, de ha nincs többé fék mi lesz a fitymával? Értelmes válaszokat kérlek :)

2022. aug. 25. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

A féknek gyakorlatilag semmilyen különösebb szerepe nincs .

Normális orvosok szikésen is teljesen eltávolitják,hisz nem gumiból van hogy nyúladni tudjon.Ezért sok esetben az átmetszés nem is oldja meg a problémát.

2022. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor átmetszik, akkor lényegében meghosszabbítják. A leégetésnél nem marad semmi a fékből. A fityma meglétét egyik sem befolyásolja azt leszámítva, hogy a fityma nehézségek nélkül hátrahúzhatóvá válik a műtét után.
2022. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem fitymafékeltávolításom volt, azóta sokszor hátrahúzódik indokolatlanul a fitymám. A fék tartotta a helyén, mivel már nincs így nem is látja el a feladatát.
2022. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3. kérdező, a fitymád megvan és a fékedet elégették akkor!? Hogy néz ki, mennyire esztétikus a péniszed? A műtét mennyi fájdalommal járt? Köszönöm a válaszaitokat!
2022. aug. 27. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a féket távolították el. A tetején maradt egy kis bőr de az egyáltalán nem zavar, szerintem nagyon jól sikerült.
2022. szept. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!