Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymafék bemetszése előtt,...

A fitymafék bemetszése előtt, az érzéstelenítő tűt hova szúrják pontosan?

Figyelt kérdés
Továbbá a műtét után mi tartja majd meg a fitymát, mert ha a fék már nem tartja a makkhoz akkor mi akadályozza meg attól hogy lecsússzon?

2022. júl. 14. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
makk alsó peremében.. de fogja tartani, hiszen csak a féket metszik be és utána összevarrják
2022. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőven a makk pereme alá.A bőr inkább előre csúszik,mint hátra .
2022. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát nem a makkba adják hanem a bőrbe!?
2022. júl. 14. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
persze
2022. júl. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A makkba soha nem adnak injekciót.
2022. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vezetéses érzéstelenítést alkalmaznak, tehát szerintem adnak a fütyid tövébe, amitől az egész elzsibbad. Aztán utána adnak a fitymafék két végébe, amit elmorzsolgatva elolaszlatnak.
2022. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legnagyobb aggodalmam volt gyermekkoromban is hogy fütyibe tű, életem felelme volt, úgy voltam vele sosem lesz velem ilyen és hát itt vagyunk, de férfi létemre szégyennek élném meg ha nyafognék miatta, habár fiúnak számítok még.. az nyugtatott meg hogy csak bőrbe megy, köszi:)
2022. aug. 9. 00:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is vágják a fitymaféked, attól még a fitymád nem fog eltűnni. A makk pereme alatt körbe tapad a belső lemez, míg a külső részt nem is érinti a műtét, mert ahhoz nem nyúlnak. Így a fitymafék nélkül is korlátozott, hogy erekcióban meddig csúszhat hátra, hiszen ezt az intim méreteid szabják meg.
2022. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!