Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magánorvos urológus álltalában...

Magánorvos urológus álltalában milyen hamar tud időpontot adni?

Figyelt kérdés

Győrben. Mennyivel gyorsabban kapok időpontot mint az állami urológushoz?

Inkább érdemes háziorvostól beutalót kérni?



2022. aug. 28. 02:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem győri vagyok, de nyugat-dunántúli. Tavaly ilyenkor a rendelőintézetben kb. egy-másfél hónapra tudtak volna csak időpontot adni. A magán klinikákon kb. 1-2 hét múlvára. A privát rendelőkben szintén, viszont az egyik orvos jó fej volt, mert mondta, hogy kérjek a háziorvostól sürgősségi beutalót, akkor másnap a szakambulancián megnéz. Az a fekvőbeteg osztálynál van. Telefonálj körbe, illetve vannak olyan magánklinikák, ahol online is lehet időpontot kérni.
2022. aug. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár napon belül biztos van időpont,mert nekik a pénz számit .
2022. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Győri vagyok, épp ebben a helyzetben vagyok én is. Én a Medicoverbe szoktam menni, ott átlag 2-3 hétre előre tudnak időpontot adni, de például a Kardirexben hipp hopp elkelnek az időpontok, csak akkor van esély, amikor épp nyitják a következő hónapot. Hungaria Med-et ajánlom még, de ott is kell várni 2-3 hetet általában, de legalább ott online lehet látni az elérhető időpontokat. Szóval elég lehangoló a helyzet, ha az embernek panasza van és szeretne mihamarabb orvoshoz menni.
2022. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!