Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gennyes húgycső ellen?

Gennyes húgycső ellen?

Figyelt kérdés
Eddig 3 napja kellemetlen de ma genny is társult ehezz (húgycsővemhez). Ha megnyomom a makkom akkor minimális genny jön belőle. De csak csütörtökön tudok menni urulogiahoz. Maga a pisilés nem csíp, nem fáj (nem aktus miatt gennyes). Kamilla tea segíthet ezen?

2022. aug. 28. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igyál sok kamillateát. Fertőtlenítsd, minden vizelés után mosd meg!

Sürgősen orvoshoz, soron kîvül, mert lehet akár vesegyulladás, hólyag probléma. Ez nagyon nem

Játék.

2022. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, ezért csak annyit tudok tanácsolni, hogy holnap hívd fel a háziorvosod. Ő biztosan tud javasolni valamit, amivel kihúzod csütörtökig.
2022. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vese gyulladás nem fájna?

Most fogok inni kamillát. Áztatni van értelme?

2022. aug. 28. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
A vese szerintem marhára fájna, ha látható a genny az szerintem ma húgyhólyag húgyhólyagból vagy utána jön valahol, házi orvos mindenképp, mert lehet sürgősen látni orvosnak és nem várhat csütörtökig.
2022. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt némi érintkezés mostanában, condom nélkül?
2022. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Condommal se volt mostanában :(

Beszéltem házi orvossal nem jutottam előrébb. Magándokinál is legközelebb csütörtökön van hely... Kamillát iszom és ma semmi gennyet nem láttam, sőt nincs is aza kellemetlen érzés a péniszemnél. Lehetséges, hogy elmúlt antibiotikum kúra nélkül? Persze attól még elmegyek dokihoz.

2022. aug. 29. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudni. Jobbulást kérdező.
2022. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még H elmúlt, menj el orvoshoz. :)
2022. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!