Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen időközönként érdemes...

Milyen időközönként érdemes borotválni az arcot?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy neked kényelmes, illetve a munkáltatódnak megfelel.

Ha nem fér bele egyáltalán a borosta, (egyénenként változó lehet) akkor 2 naponta.

Ha szeretnél borostát, 1-2 hetente


Remélem férfinak válaszoltam 😃

2022. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vasárnap szoktam borotválkozni. Péntekre már elég szörös szoktam lenni, de nekem még a belefér kategória.

Az utobbi idöben kisérleteztem azzal hogy megahgytam nagyobbra, aztán fazonra vágtam, de ettöl függetlenül a formázást ugyan ugy hétvégente csináltam.

De amugy változó hogy kinek mennyi idö elatt nöl mekkorára a szakálla.

Nekem így 31 évesen elég hetente vágni, bár hozzáteszem, ha teljesen simán szeretném tartani az arcom kb 3 naponta kellene borotválnom.

2022. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez nagyon egyén függő, nekem borotválkozás után 3-4 órával is érezhető egy kis borosta, de kétnaponta szoktam borotválkozni, hogy rendezett legyen a külsőm, de ismerek olyat is akinek elég hetente egyszer mert gyengébbek szőrszálai.
2022. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!