Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez valódi probléma, vagy...

Ez valódi probléma, vagy normális?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, viszonylag ritkán elégítem ki magam, akkor is úgy, hogy nem látom az ejakulációt, csak érzem. (Nem szeretném kifejteni, elég sajátos módon szoktam csinálni.)

Most úgy csináltam, hogy lássam az ejakuláció alatt a spermát, hogy milyen távolságig spriccel el. Azt vettem észre, hogy gyakorlatilag csak kifolyik, nem spriccel semennyire sem.

(Tudtommal pont az a normális, ha spriccel, hogy a sperma eljusson a petevezetékig, mert ott történik a megtermékenyítés.)

Ez mennyire káros? Lehet vele valamit csinálni?



2022. szept. 1. 20:54
 1/8 A kérdező kommentje:

Annyival kiegészteném, hogy nem dohányzom, nem iszok, és sportolok.

Az erekció is megfelelő.

2022. szept. 1. 20:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális hogy kifolyik.
2022. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem előírás a spriccelés .Ez nagyban függ a felizgulási foktól.
2022. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nem mindig van kilövelés.
2022. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, vannak akiknek csak kifolyik. De függ attól is hogy mennyire vagy felizgulva, plusz attol is hogy milyen erősek azok az izmok, amik az odnó kijuttatásáért felelnek. Mert hát ugye orgazmuskor ezek összehúzódnak. Lehet egyébként ezeket az izmokat is fejleszteni, erösiteni.
2022. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

5. Hogyan lehet erősíteni azokat az izmokat?

2022. szept. 2. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, ugyan nem 5-ös vagyok, de tudtommal intim torna létezik férfiak számára is. Amennyiben nagyon zavar, hogy "csak" kifolyik, érdemes lenne még talán felkeresni háziorvost, aki tudna továbbutalni.
2022. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem spriccel ki meterekre! Csak kilokodik! Az a lényeg, hogy a nők huvelyet feltolti úgyis teljesen! Onnan már az ondó sejtek saját maguk teszik meg úszva az utat a méhen át a pete vezetoben lévő petesejt felé!
jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!