Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nehéz vizelés? Prosztatabaj...

Nehéz vizelés? Prosztatabaj lehetséges?

Figyelt kérdés
Reggel, mikor felébredek nagyon kell pisilnem, de hiába megyek el wc-re, csak nagyon nehezen indul meg. A nap többi részében nincs gond, szépen megy a dolog, éjjel nem kelek fel. Lehet prosztata? 30 vagyok és gyereket szeretnék.

2022. szept. 4. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy hülye kérdésem? Amikor reggel nagyon kell vizelned, akkor van merevedésed? Erekció mellett én is nehezen viszelek.
2022. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van erekcióm. De ha lelankadt, akkor is ez van. Eddig nem volt ez, úgy kb egy hete van.
2022. szept. 4. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Más tünet esetleg? Nekem volt prosztatagyulladásom, amikor bedurrant, az eléggé durva volt. Nálam kétoldali herefájdalommal indult az egész. Lehet nálad ezzel, ezért a biztonság kedvéért érdemes lenne egy urológust felkeresned, ha nem múllik pár napon belül.
2022. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én rögtön mennék az urológushoz. Lehet, hogy kellemetlen lesz, DE muszáj, akármilyen problémát is jelezhet.
2022. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!