Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire kell rettegni a nemi...

Mennyire kell rettegni a nemi betegségektől?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakoriak, vagy valóban 100/1 eset?

Tehát ha mondjuk nem a nyugati téri aluljáróból fekszem össze valakivel, vagy nem éppen egy örömlánnyal hanem mondjuk egy egyetemistával, nincs rá sok esély, hogy valamit elkapok a gumi meg inkább a terhessség megelőzés miatti illendőségből kell, nem?


Most nem akarok folyamatosan szűrésre rohangálni meg papírt kérni, égő is kicsit a lány meg lehet inkább mással fekszik le mert nem kell neki bonyodalom.


Gondolom egy ilyen aidsbe pl belefutni ahhoz melegnek kell lenni aki durva közösségekben tolja vagy drogosnak, vagy drogos prostituálttal lefeküdni gumi nélkül.


ki hogy áll hozzá ehhez miket hallott?

Mert az, hogy átveszi a csaj gombáját baktériumait és egy hétig mondjuk van egy kis kipirosodás amíg a szervezeted megszokja, az még nagyon nem STD és a legtöbb esetben veszélytelen is.


2022. szept. 5. 13:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Meg ez is, hogy egy húgycsőgyulladás is lehet veszélyes std, meg lehet sima felfázás. Aztán mennyien mondják, hogy felfáztam meg szedik a tőzegáfonyás tablettákat, mert "érzékenyek".

Nem is értem miért nincs állampolgári jogom évente egyszer egy ingyenes teljeskörű 100 faktoros szűrésre ha már fizetem a tb-t és kb pont a semmire sem jó.

2022. szept. 5. 13:31
 2/6 A kérdező kommentje:
Sőt nem hogy ingyenes. Kötelező... de nincs ilyen, szóval lehet itt a gyakorin kérdezgetni meg hallgatni a legendákat.
2022. szept. 5. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekezel mindig, ha ismeretlen lánnyal hemperegsz, akkor nincs mitől félned!

Anno én is voltam huszonéves és felelőtlen, de ma már mindig védekezem!

Az óvszert is megszoktam már! Annyi előnye van, hogy sokkal lassabban élvezek el, ezáltal hosszabb, tartalmasabb lesz az együttlét!

2022. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

OMG!


Gumi nélkül egy lépést sem!

2022. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az emberek állandóan attl rettegnek, aminek tök kicsi a valószínűsége. Pl. itthon a HIV fertőzés azért nem annyira gyakori, hogy minden sarkon összeszedd.

Ellenben HPV-vel rendesen át van fertőzve a lakosság, nemi herpesszel szintén, de a chlamydia se olyan ritka.

Alkalmi kapcsolatban nagyon alap a gumi. Arról nem is beszélve, hogy érdemes végiggondolni, hogy ha veled nme ragaszkodik a gumihoz, akkor bizony mással se tette. És hiába volt mondjuk csak 2-3 kapcsolata, annak a 2-3 embernek volt még 2-3 kapcsolata és így tovább... exponenciálisan nő.

2022. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ötös jól írja, ráadásul például a HPV vagy a herpesz ellen a gumi sem biztos, hogy megvéd, ezek ellenére mindig húzz gumit.
2022. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!