Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a vérképben rossz a májfunk...

Ha a vérképben rossz a májfunkció,milyen májvédő vitamint érdemes szedni?

Figyelt kérdés
Rendszeres alkohol fogyasztás miatt rossz a májfunkció eredményem.milyen májvédő vitamint érdemes szedni? SILEGON-ból van vagy 5 féle, nem igazodok ki rajta. alkohol elhagyása nem opció.

2022. szept. 6. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hmmmm....


Az orvos mit ajánlott?


Mértektelen alkoholizálas mellett ezek a vitaminok kb szenteltvíz hatásúak...

2022. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alkohol elhagyása nem opció,akkor miért írdad ki a kérdést?
2022. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Te csodapirulát keresel ami nem létezik. Nincs olyan ami alkohol mellett is meggyógyít.

"A terápia alatt kerülendő az alkoholfogyasztás, mivel az alkohol májkárosító hatását a Silegon-kezelés sem védi ki."

Magyarán ez a bogyó segít a májad gyorsabb gyógyulásában de csak akkor ha az alkoholt leteszed. Szóval attól hogy szeded még nem fogsz meggyógyulni ha mellette iszol. Most halt meg egy ismerosom májcirózisban. Borzalmas halál. De te tudod.

2022. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 nincs orvosom,a 4 évvel ezelötti leletemre hivatkozom,azóta nem voltam vérvételen, gondolom nem javult. nagyon fáradt vagyok alíg birok mozogni,a szerszám sem kemény már.+ kezeletlen pajzsmirigy alúlműködésem van.
2022. szept. 6. 21:34
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 de nekem nem fáj a májam, azt sem tudom hol van.
2022. szept. 6. 21:35
 6/18 anonim ***** válasza:

Mert az nem fáj. Ezért veszélyes. Egyszer csak azon kapod maga higy besárgulsz.

[link]

2022. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
4. És miért nem kezelteted az alulmüködést?? Egy szem gyógyszer reggel...
2022. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7- mert mikor kezeltettem, memóriaproblémáim voltak a hülye gyógyszertől!
2022. szept. 6. 22:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8. Kamu!


Az alulműködéstől van!


Semmiféle mellekhatasa nincs a gyógyszernek. Csak azt a hormont pótolja amit a szervezeted nem termel meg.

2022. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg iszol, semmi nem fog segíteni. Ha abbahagyod, még van esélyed, mivel a máj az egyetlen olyan szervünk ami képes regenerálni saját magát, persze nem a végtelenségig. Ezt máriatövissel meg is lehet támogatni, de ha iszol felesleges pénzkidobás.
2022. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!