Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan akadályozzam meg a...

Hogyan akadályozzam meg a korai elélvezést?

Figyelt kérdés
Hétvégén együtt voltunk barátnőmmel, de én kb. 4-5 perc után elmentem! Tudom ez gáz, de hogyan akadályozzam ezt meg? Kérlek segítsetek!
2010. szept. 25. 21:30
 1/7 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

A párom úgy csinálja, hogy mikor elmenne megáll egy kicsit és utána folytatja tovább. Volt mikor így elvolt sokáig míg én el nem mentem.

22/L

2010. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

jah a párom meg 20/F

Még össze kellet szoknunk anno.

Te hány éves vagy? És a barátnőd?

2010. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lidocain kenőccsel be lehet kenni, de akkor meg elzsibbad és semmit sem érzel. :S
2010. szept. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok egyébként, a párom meg 19.
2010. szept. 26. 15:34
 5/7 anonim válasza:
mikor érzed h elmennél állj le és húzd ki.várj egy picit majd vissza.nekem ez mindig beválik!Szemed is becsukhatod közbe mert látványra is el lehet menni:)
2010. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Lidocain kenőccsel be lehet kenni, de akkor meg elzsibbad és semmit sem érzel. :S"

MIVAN?? Ez tényleg működik??:DxD

2010. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cydor válasza:

igen a lidocain működik, de inkább akkor szokták használni, ha a lány csak g-pontra érzékeny sem méhszájra sem csiklóra. Haberomnak volt ilyen barátnője.. sokat szenvedett, hogy a lánynak is jó legyen.

nekem az hogy elötte abbahagyom nem vállt be, sokáig még merevedésem volt és pusztán a látványától is elélveztem.

jó módszer:

mielött összejöttök maszturbálsz, vagy ha ő csinálja neked még jobb:-) utána már sokkal lazább vagy és még marad a tárban elég.

következő alkalommal már lehet hogy simán egyszerre mentek el.

másik vannak olyan óvszerek, amik kicsit késleltetik. az a tapasztalat, hogy pár percet segíthet, de volt, hogy sokkal tovább tartott:-)

harmadik pedig a gát izmok tornája. ezt egyébként mindkettőtöknek tudom ajánlani, sokat tud jelenteni! még a Lidocaine hatását is felülmúlja! de ez sok gyakorlás, és koncentrálás: amit ilyenkor a legnehezebb, de megéri!

2010. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!