Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron-fokozók okozhatn...

Tesztoszteron-fokozók okozhatnak herefájdalmat?

Figyelt kérdés
szept. 20. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem. A legálisak semmiképp sem
szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak orvosi ellenőrzés alatt szedhető,mert az is lehet,hogy ettől a herék meg kevesebbet termelnek.
szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nem úgy érzem. :D


Amúgy legális, nem szteroid.

szept. 21. 13:28
 4/8 A kérdező kommentje:

És, okozhat nagyobb étvágyat is?

(Mármint szó szerint. :D)

szept. 22. 16:46
Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
 5/8 anonim ***** válasza:
Okozhat here rákot is. Nemcsak fokozott vágyat. De ha ígyis megéri ...
szept. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valami forrás is van esetleg erre?
szept. 23. 09:20
 7/8 DanielC ***** válasza:
Melyik tesztoszteron fokozórol beszelünk?
szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
DAA, de már nem fáj, valószínű nem attól volt.
szept. 24. 13:35
Kvízjáték online és ingyenes

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!