Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy prosztata...

Normális, hogy prosztata vizsgálat után rámjön a kangörcs?

Figyelt kérdés
Olyan 1 óra telt el kb, és olyan brutális kangörcs jött rám újra, hogy úgy éreztem magam mint egy két éve még. Eléggé leesett a libidóm, elküldött Teszto mérésre, én is erre gyanakodtam, mert híztam is. Egy két nap és tudom az eredményt de tuti alacsony lesz. Sose kívánom kb a szexet már és eszembe se jut. Régen láttam egy jó csajt utcán, napokig agyaltam rajta, vagy leszólítottam. Mostmár ez a "vadászat" vagy egyáltalán nincs bennem, és ha van valami, akkor se tudok teljesíteni
2022. szept. 27. 13:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mielőtt ilyennel jönne valaki, nem vagyok homoszexuális, nem vonzzanak a férfiak, viszont elképzelni ezek mit csinálnak, kifejezetten taszít.
2022. szept. 27. 13:23
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
És akkor most mi is van? Most van libidó vagy nincs?
2022. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

mivaaaan...? kangörcs vagy libidóhiány...?

Mit ittál? :-D

2022. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Libidó hiány. Kb hónapok óta nem volt normális merevedésem, nem nagyon kívántam a szexet se, nem jutott eszembe. Most ezután az érzés ott volt, hogy jó lenne, de nem állt rendesen és csak 70 százalékosan fejeztem be
2022. szept. 27. 14:08
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Húha, százalékos mércéd van rá? :-D
2022. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ilyen előfordulhat. Ugyanis lehet, hogy sokan nem tudják, de a férfiaknak is egy csomó olyan idegvégződésük van azon a környéken, amik szexuális izgalmat okozhatnak. És ehhez nem kell homoszexuálisnak lenni, ilyen a biológia. Merevedési zavarnál alternatív megoldásként szoktak is ilyen típusú masszázsokra járni a jobb szexuális teljesítmény érdekében. Egyébként kérdező, nálad valószínű a tesztoszteron csökkenés is az alapján, hogy a kedv is így csökkent. Erre is vannak természetes teszto növelők is.
2022. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6 írom az eredményeket.


Albumin 47,7 g/l

Shgb 17 nmol/l

Tesztoszteron 12,62 nmol/l

Szabad T 2,58

Biológiailag aktív T 66,8

2022. szept. 27. 20:49
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez alacsony tesztoszteron szintet jelent. Persze az se mindegy hány éves vagy. Minél idősebb az ember, annál kevesebb a szintje is.
2022. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
23 vagyok. A papíron ott van, hogy egyik sem csúszik ki, és a normál kategóriában van
2022. szept. 27. 21:21
 10/22 A kérdező kommentje:
Hova kéne ezzel mennem? Egy tesztoszteron kúra dobhatna hosszútávon ezeken a szinteken?
2022. szept. 27. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!