Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Krónikus prosztatagyulladásra...

Krónikus prosztatagyulladásra van gyógymód?

Figyelt kérdés

Hello. Évek óta tartó panaszaim vannak. Mind szellemileg mind fizikailag megjelennek a nyomok. Elsődlegesen pszichiátriai betegként kezeltek minekután féltem attól, hogy rossz a közérzetem és nem állt fel egy diagnózis sem.

Lassan 4 év után kiderült, hogy krónikus prosztata gyulladásom volt. Magándoki megvizsgált. Lehet azért tartott ennyi ideig mert nehéz volt urológushoz elmenni. Egy hónap alatt a második antibiotikum kúrámon estem át. Kezdtem úgy érezni, hogy minden ok erre megint azon tüneteket veszem észre, hogy valami nem okés. Újból megjelenő bőrkiütések és pár nap jóllét után megint ez a letargikus depresszív érzés, újból megjelenő tünetek stb stb..


Erre van valami gyógymógy vagy csak szinten lehet tartani? 24/F



2022. okt. 1. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Amig nem találsz egy olyan orvost,legyen az államiban,vagy magán,aki valóban meg akar gyógyítani,addig ez betegség veled marad .Kisebb nagyobb időszakokra tünet mentessé tudnak tenni,még a labor is ezt mutatja ,de valójában csak a baktériumok szunnyadnak.Az orvosnak ez idő alatt is figyelni kellene a labor eredményeidet.Egy ilyen vizsgálat után meglehet az eredmény is.Itt van az a baktérium ami a betegséget okozza.

Urológus prof.mesélt 1 rádióadásban ilyen esetet.Nem engedte hogy 1 betegség kifogjon rajt .Sok esetben az az orvos rendel magánban,aki délelőtt az SzTK ban .Az egyik fizetős,a másik nem .

2022. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ha még olvasod, talán tudok segíteni. Baktérium okozza? Antibiotikum segít?
2022. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!