Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kemény csomó a herén mi lehet?

Kemény csomó a herén mi lehet?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok 10 éve észrevettem a jobb herémen egy pici kavics szerű kemény valamit most észrevettem hogy lett még egy ugyanolyan fájni nem fáj mondjuk ha erősen megnyomom akkor igen, voltam urológusnál azt mondta ciszta semmi gond ne foglalkozzak vele de ez normális hogy ne foglalkozzak vele?
2022. okt. 5. 08:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre hiszek az orvosoknak csak ez tényleg ennyi amíg nem fáj hagy legyen ott?
2022. okt. 5. 08:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nézesd meg egy privát orvossal aki a pénzedért kicsit komolyabban foglalkozik ezzel.

40 évesen lehet hogy nincs vele gondod, csak ott van...de lehet késöbb lesz.

2022. okt. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vissza mennék, esetleg egy másik orvoshoz is, főleg így, hogy lett még egy. Én úgy tudom a cisztát ki szokták venni, hiszen fenn áll az esélye, hogy rossz indulatú, ne érts férre nem azt akarom mondani, hogy haldokolsz, isten ments, de azért én megnézetném mégegyszer. Sok sikert.
2022. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ciszta, az nem gond, de jó hogy elmentél.

Bármiféle csomó daganatot is jelezhet, szóval menj el megint.

Remélhetőleg semmi komoly, de jobb megnézetni mielőbb.

2022. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!