Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek merjem páromnak...

Szerintetek merjem páromnak használni? Többi lennt

Figyelt kérdés
Páromnak több éve elég jól kiterjedt viszketös pikkelysömör szerü foltok vannak a combjai felsö felén egészen a lágyékáig húzódik. Engem nagyon zavar hogy folyton vakaródik meg rettentöen csúnya is olyankor neki. Föleg akkor ha meleg van és megizzad. Barinöm kapott egy Dermovate kenöcsöt a kézfején levö ekcémára ami szépen el is mulasztotta neki. (Ez pikkelysömörre is jó) szerintetek be merjem neki kenni ezzel, mert azt írják a leírásába hogy nemi szervek közelében fokozottan ovatosan kéne alkalmazni. Orvosról párom tudni sem akar mert már járt ezzel kapcs többször is de nem lett jobb neki utána :( Meg ö ezektől az orvosos dolgoktól viszolyog. Vérvétel meg egyebek szóba sem jöhet. Mivel öt nem igazán zavarja így csak az jöhet szóba amit én "előírok" neki. Segítségeteket elöre is köszönöm!

2022. okt. 7. 15:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha alkalmazható (még ha fokozott óvatossággal is), akkor alkalmazható.

Odafigyelsz rá, és szerintem nem lesz gond belőle.

2022. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez ugye receptre kapható?

Azért mindenképpen figyelembe kéne venni, hogy lehet-e egyáltalán hosszú ideig alkalmazni, mert ugye szteroidos....

2022. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

lemaradt a link.

[link]



"Ez a gyógyszer naponta, megszakítás nélkül legfeljebb négy héten át használható."

2022. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen azt olvastuk. Barátnömnek 2 nap krémezés után elmulasztotta a baját :) Remélem páromnak is jó lesz. Akkor megpróbaljuk :) Ezért sem repdes de mondtam neki hogy nincs appelláta :)
2022. okt. 7. 15:56
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát ja, a Dermovate az igen erős szerkezet. Nekem mondjuk egy hét kellett hozzá, hogy elmulassza a sömört.

De újabb egy hét után vissza is jött az átok.

Aztán utána résen voltam, és egészségre ártalmatlan kenőcsökkel (bio? :) ) késleltettem a visszajövetelt, ezzel nyertem még egy hetet. Ha egy napot kihagytam, de volt, mikor csak a napi háromszori kenésből egyet, akkor k* hamar visszajött.

Ha valamelyik Dermovate kezeléstől végleg elmúlik, az elég nagy csoda lesz, és járhattok templomba perselybe dobálni negyven évig. Ez leginkább úgy tud előfordulni, ha a sömör kijövetelét provokáló tényező megszűnt valamikor a múltban.


És persze egészen más a szervezetre gyakorolt hatása egy kézfejen levő plöttyre kenésnek, mint "elég jól kiterjedt" felületre kenésnek.

2022. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ez szteroid tartalmú kenőcs. A helyi szteroidok egyik mellékhatása, hogy a kezelt területen sorvadást, bőrvékonyodást, elszíneződést okozhatnak, tehát hosszútávon semmi esetre sem használhatók. Emiatt csak bőrgyógyász szakorvos írhatja fel. Én régen kontakt dermatitis-re használtam (bizonyos dezodorokra, kencékre allergiás vagyok hónalj-nyak-kar belső oldalán) 3 napon belül el kell hogy múljanak tőle a tünetek.

Viszont a párodnak ugyanúgy elő fog jönni a problémája, ezért kéne bőrgyógyászhoz fordulnia mert az ő problémájára más a kezelés.

2022. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászóllásokat. Nemrég bekentem páromnak a comb belsőjét. Elmondása szerint kicsit égetö érzés volt ahol bekentem neki. Kíváncsi leszek milyen hatása lesz. Szerintetek naponta hányszor kenhetjük be??
2022. okt. 7. 23:07
 8/21 anonim ***** válasza:

Olvasd el a linkelt leírast.


De orvos nelkül kockázatos a szteroidos cucc hasznalata mert akar rosszabbra is fordulhat az allapota.

2022. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Olvasd el a linkelt leírast"

Olvasd el a #4-et, hogy elolvasta. :D

2022. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon jó :) Reggelre szépen eltűnt a pirosság igaz még látszik ahol korabban piros volt de nem viszket ég neki. Nem vakaródzik :) végree. Azért pár napig kenegetem neki aztán meglátjuk :) köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat
2022. okt. 8. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!