Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ti mivel szabadultok...

Csajok! Ti mivel szabadultok meg a nemi szőrzettől? Ha borotválom utána sokáig bők, és sűrűsödik a szőrzetem. Páromnak nem tetszik ha szőrös.Gyantát még nem használtam, nem tudom azt hogy kell használni.Melyik a kényelmesebb? A szőrös vagy a csupasz?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyantáztatom. Otthon ne próbáld, menj el kozmetikushoz
2022. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen le szoktam borotválni, így higiénikusabban érzem, illetve a barátomnak is jobban tetszik. Nekem nincs túl erős szőrzetem, elég a borotva és ápoló.
2022. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Gyantát még nem használtam, nem tudom azt hogy kell használni."


Bejelentkezel egy kozmetikushoz.

Nőknek gyakorlatilag mindegyik megcsinálja.

2022. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Borotva. Csak a bikinivonalat gyantázom. Hetente-kéthetente csinálom.

A bökés egy idő után elmúlik, nekem már nem irritál egyáltalán. Hámosító krémet kenek rá utána és akkor jó.

Nem sűrűsödik a borotvától, csak szúr, mert a borotva elvágja a szálakat, nem kitépi, de több nem lesz tőle.

Ne a párod miatt csináld! Az én páromnak mindenhogy tetszik, nyilván nem hagyom dzsungelra, de nem is elvárás senkitől, hogy minden egyes nap tökéletesen sima legyek.

2022. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron szoktam leszedni. Szőrtelenítő krémet használok. Ősztől tavaszig teljesen natúr.
2022. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyanta
2022. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. máj. 31. 08:22
 8/8 anonim ***** válasza:

BOROTVA MAJD IPL.


ÉN pali vagyok, de ezt csináltam a hónaljammal.


Fehéredett, ritkult, 2 év után pedig ott tartok, hogy múlt hét csütörtökön borotváltam és 9 nappal utána olyan mint előtte egy nappal utána volt. Két év. És meg van oldva, hogy sokkal lassabban nőjön vissza.

2022. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!