Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy 16 éves fiú vagyok. Ez...

Egy 16 éves fiú vagyok. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először is azt szeretném mondani, hogy nem vagyok körülmetélve. Az normális, hogy amikor feláll a péniszem akkor teljesen elfedi a bőr, és kise látszik a "feje"? Vagy ha nem normális akkor ez mitől van?

2022. okt. 16. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2022. okt. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%

Normális

L

2022. okt. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális (f)
2022. okt. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Azt nem árultad el, hogy merev állapotban a bőrt le tudod-e húzni a fejéről, vagy azért marad rajta, mert a nyílás a bőrön nem elég nagy hozzá.

Az utóbbi esetet fitymaszűkületnek nevezik, nem ritka, de a nemi életet zavarja, vagy lehetetlenné teszi, és a tisztántartást is megnehezíti, ezért gyógyítandó. Az urológus egy kis műtéti beavatkozással megoldja a problémát, a gyógyulás egy-, max két hét, és a javulás végleges.

2022. okt. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja a 4/5, ha fitymaszukulet,akkor gyorsan keress fel urológust.


Annyiban törném le csak az egészet,hogy az 1-2 hét gyógyulás, az 4 hét recska nélkül 😀

Havernak volt, a végén volt azért tűzijáték rendesen 😅

Szóval a hajnali merevedés nem gáz,de nem szabad erőltetni a bőrt

2022. okt. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Az nem frankó ha nem tudod hátrahúzni mert akkor fitymaszűkület.
2022. okt. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!