Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitöl lehet?

Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés

A párom pénisze pár hete zsibbad erekció közben, ezáltal szexelni se tudunk mert nem érez vele.

Volt urológusnál, prosztatagyulladása van. Lehet attól van? Az orvos nem mondott semmi érdemlegeset.

Másnak is volt olyan, hogy zsibbadt?



#zsibbadás #zsibbadó pénisz
2022. okt. 16. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjen olyanhoz, aki mond. Vérkeringési probléma. Szedje a gyógyszert, tartsa be az utasításokat, és egyelőre bírja ki szex nélkül.
2022. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly szemptemberben volt aktív prosztatagyulladásom. Azért írtam, hogy aktív, mert állítólag ebből nem lehet kigyógyulni, újra és újra előjöhet. Amikor nagyon benne voltam, nagyon rossz tüneteim voltak. Zsibbadást nem éreztem, de volt olyan időszak, amikor ha nem érte inger a péniszemet, egyből lelankadt. Nagyon kellemetlen volt harmincx évesen. Szerencsére a párom együttérzett velem, ez sokat segített. Két orvosnál is voltam, mindkettő kerek-perec megmondta, a prosztatagyulladás az ő legnagyobb ellenségük, mert nem igazán tudnak vele mit kezdeni. Van egy fórum sorstársaknak, én ott kaptam nagyon jó tanácsokat, jelenleg tünetmentes vagyok (lekopogom: kopp-kopp): [link]
2022. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a fórumot, megnézzük.


Ö 27 éves, szeretnék segíteni neki, ahogy tudok. Nagyon bántja öt, sokat szomorkodik, gyereket szeretnénk.


Neki más tünete nem volt, nem is sejtette, hogy gyulladása van. Ultrahangvizsgálattal lett megállapítva.

Proxelan kúpot kell alkalmaznia meg napi 2 Prostayol fortet.

2022. okt. 16. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem két oldali herefájdalommal indult. Felváltva fájtak, de az esetek 85%-ban a jobb. Elmentem egy urológushoz, megvizsgált és közölte, hogy nem talál semmi urológiai okát a fájdalomnak, biztosan a stressz. Akkor kicsit megnyugodtam, szinte meg is szűnt az egész. Egyik reggel arra ébredtem, hogy alig tudok vizelni, de állandó vizelési ingerem van. 20 percenként rohangáltam a mosdóba, már a nappaliban aludtam (már amennyit tudtam), hogy ne zavarjam a párom. Jöttek a merevedési zavarok és a magömlés minden volt csak nem kellemes. Visszamentem a dokihoz. Újabb vizsgálat, prosztatagyulladás. A tenyésztés negatív lett, így antibiotikumot nem kaptam. 4 hétig gyulladáscsökkentőket szedtem, 2 hónapig Proxelan kúp, utána 6 hónapig szabalpálma kivonat (Prostamol uno). Ez után elmondhatom, hogy alig-alig van valami tünet. Szerencsére a legdurvább rész néhány hét alatt megszűnt, rendeződtek a vizelési és szexuális zavarok. Legutóbbi kontrollon már a prosztatavizsgálat sem fájt. Amikor be volt gyulladva, szégyen-nem szégyen, potyogtak a könnyeim, levert a víz abban a pár pillanatban és még a vizsgáló asztalt is odébb toltam (amin könyököltem) vagy 10cm-t. Mi is babát szeretnénk, kérdeztem az orvost, hogy milyen esélyeink vannak, ő azt mondta, hogy kezelt gyulladás esetén nem befolyásolja a nemzőképességet. Próbálkozzunk, ha egy év után sincs eredmény, akkor menjek vissza.


Jobbulást a párodnak és kitartást nektek!

2022. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!