Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vagyok szégyenlős a...

Miért vagyok szégyenlős a piszoárnál?

Figyelt kérdés
Alapvetően ismerősök társaságában nem szívesen használom, ha csak nem muszáj. Illetve az is feszélyez, hogy közvetlenül valaki mellé álljak vizelni.
2022. okt. 26. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel kB mindenki így van, nyugi
2022. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
mekkora a farkad?
2022. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Megválaszoltad a saját kérdésedet: mert feszélyez, hogy odaállj valaki mellé vizelni.
2022. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet mert aggodsz a méreted miatt,általában akinek nagy van lankadtan az nem szégyenlös
2022. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjátok már ezt a méret dolgot, mert FALDARAB VAN a farok és a másik tekintete között, tehát édes mindegy, mit vesz elő. Ez pszichológiai dolog, ugyanolyan, minthogy nem ülsz be két férfi közé harmadiknak a tömegközlekedésen. Annak is ugyanúgy lehet gondolkodni a miértjén...
2022. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: Nem mindenhol van elválasztó fal vagy falacska, több olyan hely is van, ahol simán csak egymás mellett vannak a piszoárok.


Ez az egész sok dologból fakadhat. Lehetsz egyszerűen szégyellős, lehet, hogy tudatalatt nem vagy megelégedve a méreteddel, és nem akarod, hogy mások meglássák és kevesebbet gondoljanak rólad. Vagy egyszerűen neked a vizelés annyira intim dolog, hogy nem szívesen végzed mások előtt. Ezek mind valid dolgok, és nincs velük baj.

Baj akkor van, ha ez kihatással van az életedre, és mondjuk egy orvosi vizsgálaton nem tudsz mintát produkálni (bár ott is egy külön helyiség van erre), vagy bármi ilyesmi.

Én is sokáig ilyen voltam, de gyakorlással le tudtam küzdeni. Ma már nem feszélyez, ha beáll mellém valaki, vagy ha nagyon kell, és nincs más lehetőség, beállok más mellé. Mondjuk azért csak úgy nem kapom elő mindenki szeme láttára.


29/F

2022. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!