Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lehet vöröses ondóm még...

Miért lehet vöröses ondóm még mindig?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem arra irányulna, hogy kb július közepétől(kicsit utána) a jobb herém megduzzadt. Mire eljutottam az első orvoshoz addigra nagyjából visszament az eredeti állapotra, azóta már teljesen. Egy problémám maradt meg, hogy véres az ondóm. Na már most voltam vérvételen, egy simán egy tumor markeresen. Vizsgálták a vizeletem+tenyésztés, voltam prosztata vizsgálaton is, kétszer voltam ultrahangon és minden leletem eredményem rendben van. Két különböző orvosnál is jártam plusz egy harmadik aki az ultrahangos volt. Látszólag semmi bajom és tényleg nem érzek semmit ami fájna vagy bármi. Az ondóm hol inkább csak rózsaszín hol vörösebb és általában nem is egész hanem az ejakulacióm vége fele aminél "jön" ez a vér is. Nem orvosokat várok ide nem is várok csodát, csak esetleg ha volt hasonló gondja valakinek meddig tartott? Mit szedett hozzá? Elmúlt végleg? Kiderült valami más probléma? Milyen vizsgálatra lenne érdemes elmenni? 28/F vagyok mindjárt 29, lassan szeretnék gyereket és kicsit emiatt aggódom.

2022. okt. 30. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek miatt szerintem nem kell aggódnod, mert a bal heréd tökéletesen működik, és az máris elég a gyereknemzéshez.

Viszont a vér sosem jelent jót. Úgy tűnik még mindig maradt valami bevérzés a jobb oldalinál, és ha az továbbra sem csillapodik, akkor mégiscsak újból ki kellene vizsgáltatni, nehogy az legyen a vége, hogy azt ki kell venni.

2022. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem a heréd vérzik, hanem a húgycsöved, a vizeleted nem véres? orvosok mit mondanak? menj fizetős rendelésre
2022. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia második. Csak fizetősön voltam. Mert túl sokáig tartott volna ha rendes rendelésre megyek. A vizeletemmel sincs semmi, soha nem volt véres.
2022. okt. 30. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
hű, akkor passz. de én nem vagyok orvos
2022. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyobb tapasztalattal rendelkező, részben laboros felkészültségű urológussal kellene konzultálni, mert érdemes lenne a véresnek ítélt ondót alaposabban analizálni.
2022. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, here duzzanat nélkül, kb ugyanennyi idősen, 24 éve. Bakteriális eredetű belső fertőzés okozta. A háziorvos tanácsára rögtön az illetékes kórház urológiai osztályára mentem be. És 4-5 napig bent tartottak. Valami erős antibiotikumot adtak injekcióban, majd utána két hétig tablettás antibiotikumot kellett szednem azt is nagy dózisban. Azóta nincs ilyen problémám.
2022. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!