Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vöröses még mindig a hajam?

Miért vöröses még mindig a hajam?

Figyelt kérdés

2 hete lett az eredetileg sötétszőke hajam kiszőkítve itthon (kb. olyasmi volt, mint ezen a képen: [link] középen a "Dirty blonde" nevű haj és a szőkítés után kb. 3 árnyalattal lett világosabb), utána ezt a Balea hamvasító sampont használtam: [link] , ami semmit nem ért és ugyanolyan csibesárgás-vöröses árnyalatú maradt. Pár nappal később adtam neki még egy esélyt és akkor 20 percre hagytam rajta a hajamon, de amikor lemostam, ugyanolyan volt, mint előtte...Szóval vettem egy új hamvasító sampont, konkrétan ezt az Elseve márkájút: [link]

Krémmánián elég pozitív véleménnyel voltak róla, szóval azt hittem, végre megoldódik a problémám, de első alkalommal ez is csak a kezemet fogta be, a hajam kb. ugyanolyan maradt (vagyis a végén kicsit látszódott valami változás, de nem sok). Ma ismét kipróbáltam és most ezt is tovább fent hagytam, kb. negyed óráig és a végén mostmár határozottan látszik, hogy kevésbé sárgás, de a hajtövem még mindig konkrétan vöröses..

Mit csináljak még, hogy eltűnjön a vöröses-sárgás árnyalat? Illetve miért pont a hajtövem nem akar "hamvasodni"? Ott még szerintem többet is használok, mint a hajvégeknél.


2020. máj. 26. 19:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!