Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátnőm megnézte a spermáma...

A barátnőm megnézte a spermámat mikroszkóp alatt, és kevés illetve gyér mozgékonyságú hímivarsejt volt csak köztük. Be vagyok oltva 3x. Lehet hogy emiatt nem tud teherbe esni a partnerem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 21:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

És emiatt nem lehet közös gyerekünk?

Sosem voltak egészségügyi gondjaim.

2022. nov. 1. 21:02
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha amiatt aggódsz, hogy miért nem tud teherbe esni a barátnőd, ne ránézésre saccolgassatok a mikroszkópba nézve, hanem fizessél be szakember által végzett rendes spermaelemzésre.
2022. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Igen, nagyon is lehet!


És ha jól emlékszem az egyik parlamenti felszólalásában pont ezt nehezményezte a Mi Hazánk is.

2022. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez nagyon jó! Legközelebb számoljatok, darabszámot is jegyezzetek fel. A jobbra mellettetek lakó szomszédnak mutassátok meg először és inkább nagyítóval. Ő már inkább tudni fogja mi a helyzet.
2022. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Erősebb nagyításban vizsgáljátok.

1mm3 - ben előforduló aktív gyors mozgású spermák száma 400.000db feletti kell, hogy legyen.

2022. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: :))))
2022. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd tud mihez viszonyítani?
2022. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

1. Gondolom a barátnőd nem szakember, így nem venném készpénznek az elemzését


2. Sajnos nagyon sok férfinak vannak ilyen jellegű problémái úgy, hogy nem tudnak róla, amíg nem akarnak gyereket. Amúgy semmi bajuk.


3. Nekem is voltak ilyen problémáim (amúgy egészséges vagyok, viszonylag fiatal, elhízva se vagyok). Végül vitaminok szedésével, az alkohol elengedésével és rendszeres testmozgással sikerült javítani rajta. A slusszpoén, hogy közben megkaptam a covid oltásokat. Szóval ennyi erővel nálam javított az oltás a helyzeten (amúgy nyilván nincs köze hozzá)


4. Semmilyen bizonyított összefüggés nincs az oltás és a termelékenység között. Nem is ugrott meg hirtelen a nemzőképtelenek száma. (sajnos hosszútávon egyre többen vannak, de ez már a covid előtt is így volt és más okai vannak)

2022. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

"Semmilyen bizonyított összefüggés nincs az oltás és a termelékenység között."


És ha ezen a rendszeren múlik, akkor soha nem is lesz !

2022. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ért hozzá a barátnőm, mert ezt tanulja az egyetemen!
2022. nov. 1. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!