Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor lehet, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor lehet, hogy nem lesz gyerekem?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban és többet foglalkoztat a kérdés, melynek az a kiinduló alapja az érettségi.Bővebben kifejteve:az érettségi okozta stressz elől a maszturbáció gyönyörében keresek menedéket, mivel megnyugszok tőle és/vagy eltereli a figyelmem a gondjaimról.Ha nem vagyok túlterhelve,heti kettő, nagyon max három alkalommal szoktam,de most az elmúlt három hét folyamán szinte kivétel nélkül mindennap kivertem.Az iskolában valami olyasmit mondott a biológia tanár, hogy a férfinak kb.40-45 éves koráig termelődik hímivarsejtje (ilyenkor átkozom magam,hogy nem figyeltem oda jobban),de valaki mástól meg azt hallottam,hogy csak véges számúval rendelkezek és azt be kell osztanom és nem szabad csak úgy szórnom a magomat.Na most,ha az utóbbi állítás igaz,akkor lehet esélyem ilyen körülmények mellett gyerekem a jövőben? 18/f

2015. máj. 14. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem figyelsz oda. A férfiaknak újratermelődik és lehet gyereked.
2015. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki mondta, hogy véges, ez hülyeség. A nőknél van egy időszak, de ilyen 50 fölött, hogy megszűnik a menstruáció és már nem esnek teherbe. A férfiaknál is nagyon idősen kisebb az esélye a gyereknek, de 45 évesen még javában tudsz gyereket nemzeni, ha előtte naponta 100-szor kivered is.
2015. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindkettőtöknek,ment is a zöld pacsi. :)
2015. máj. 14. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Verjed amennyiszer csak bírod. Ha nem idegeskedsz, megfelelően eszel, elég vitamint szedsz, minden rendben van a hormon háztartásoddal/ nem leszel endokrin beteg/ akkor még több spermát is kezd termelni a szervezeted, Semmi bajod nem lesz. A férfiaknak élete végéig termelődik hímivarsejtje. Az én dédapámnak 67 éves korában is volt gyermeke./ persze a hölgy 39 éves volt:)/
2015. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne egy barátnő... e nekem 49 évesen is sikerült gyereket összehozni, pedig szerintem ugyanúgy vezettem le az értettségi stresszt, min te :D
2015. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem figyeltél biosz órán.


Ha a férfiak gyermekvállalása szempontjából lenne bármi hátránya annak, amit csináltál/csinálsz, már rég kihalt volna az emberiség. :-)

2015. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!