Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy lehet visszaállítani a...

Hogy lehet visszaállítani a nyálkahártyát a makkon? Van rá valami hatékony, vény nélkül kapható krém, szer?

Figyelt kérdés

A szex partneremnek hüvely gombája volt, de ezt nyílván nem tudta mielőtt együtt voltunk…

Amint jelentkeztek nála tünetek szólt.


Nekem enyhe tüneteim voltak, kipirosodott a makkom és enyhén viszketett is… De nem hámlott meg semmi ilyesmi.


Én először canesten plussz kenőccsel mentem be, mert nem tudtam hogy azzal nem lehet.

A tüneteim egyébként már attól megszűntek, de jól ki is szárította, “bántotta” a nyálkahártyát.


A nőgyógyász mondta, hogy mindketten használjunk Canesten Kombit, a lány hüvelytablettát én krémet és hogy közben ne szexeljünk. Így a pluszt leváltottam erre a kombira és már hetek óta nincs semmilyen tünetem…


Akkor fogunk csak újra szexelni, ha a minden probléma mindkettőnknél teljesen elmúlt.


Viszont továbbra is teljesen száraz a makkom… Van esetleg rá valami krém, ami visszaállítja a nyálkahártyát vagy megint el kell menni orvoshoz?



2022. nov. 2. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz semmi baj, visszaáll magától minden.Nemrég volt a Bórcinkolaj. Most már nem szabad adni, mert állítólag meddőséget okoz ( látszik is a népességen:)))) , de szerintem csak azért vonták be, mert nagyon olcsó volt. Ha van ismerős gyógyszerész, meg tudja csinálni. Pici gyereknek is adtuk popsikenőcsnek. Nagyon jó készítmény. Mást nem tudok hirtelen, de vissza áll az magától is.
2022. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A DM-es Balea (sajátmárkás) körömvirág kenőcsét tudom ajánlani:


[link]


vagy a szintén DM-es Balea vazelint:


[link]

2022. nov. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menjél el egy borgyogyaszatra.Ott írnak fel rá gomba olo szert.Mert azok tudják majd,hogy milyen gomba támadt meg.
2022. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!