Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 40-es férfinak hol érdemes...

40-es férfinak hol érdemes magát szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Mindenhol szőrös vagyok, a hátam a felkarom.... nagyon ciki strandra is menni. Szégyenlek így nő előtt levetkőzni is.

2022. nov. 8. 06:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ahol szeretné. De vagyunk azért elég sokan olyan nők, akik a szőrös pasikat találjuk vonzónak ;) Én például nem szeretem, ha a hónalján kívül bárhol leszedi a partnerem. De ahogy jól érzed magad.
2022. nov. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem egy kicsit több férfi hormon jutott sajnos nagyon szőrösöm, de szerintem az átlagnál nagyobb pénisszel is rendelkezem. Vagyis az eddigi partnereim egyöntetű véleménye ez volt.
2022. nov. 8. 07:15
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Magam részéről nem szeretem a szőrtelen pasikat, de azt se, ha valaki chubacca. A szőrös hátú férfiak kifejezetten undorítóak szerintem. De az is, ha borostás a háta, vagy melle.

De a péniszméret hogy jön ide? Ráadásul szerintem a nők nagy része az átlagost kedveli, úgyhogy bocs, de nem ettől leszel férfiasabb.

2022. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Férfiak között is vannak gátlásos, szégyenlős, traumatizált, de azért valamivel majdcsak kompenzálok (ld. farokméret) típusú emberek.

Amíg a pszichéd nem egészséges, teljesen mindegy hol és mennyire vagy szőrős, a farokméret sem számít.

Nekem elsősorban az olyan csodaszámba menő tulajdonságok jönnek be egy pasinál, mint önreflexió, legyenek érzései, amit ki tud mondani, pontosan tudja mi zajlik benne. Ha valaki megfog, mondjuk a tekintete alapján, mellette igényes magára, megjelenése rendben van, értelmes ebben az értelmetlen világban, akkor leszek rá kiváncsi. És nem úgy értem a kíváncsiságot, hogy egyből leszedetem vele a pólóját, hogy mennyire szőrös a háta. Neked alap jellemed nincs kialakulva, rossz edukációs beidegződések miatt, ezért gondolod, hogy a szőrösödés miatt nincs barátnőd.

2022. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahol zavar.Csináld ahogy neked jó
2022. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ide jöttél és dicsekedni akarsz a faxoddal?
2022. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Le is húzta magát a pasi ezzel az "átlagnál nagyobb pénisszel" dumájával. Innentől csak a szokásos "gyakoris hencegő" kategória,tehát kuka.
2022. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
#7 és ilyenkor szokott a végén kiderülni, hogy 15 centiről beszélünk 🤣
2022. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt nyírsz le, amit akarsz. Mi lehet a legrosszabb? Visszanő pár nap vagy hét alatt.
2022. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hónalj, intim. Mást nem kell.
2022. nov. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!