Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Holnap először megyek konditer...

Holnap először megyek konditerembe. Érdemes leborotválni a hónaljszőröm meg a fanszőröm? Azon gondolkodom kényelmesebb-e szőrtelenül vagy trimmelten edzeni, mint szőrösen. Milyen előnye van? A srácok általában borotválják? Mit szoktatok látni? 25F

Figyelt kérdés
A farkam eddig csak kétszer borotváltam le, a hónaljam picit többször, de akkor még gimibe jártam. Főleg az érdekel, hogy a borotválás csökkenti-e az izzadást, vagy a szőr aktív sportoláskor nem dörzsöli-e ki a hónaljamnál vagy a farkam körül a bőrt. Persze az is érdekel, hogy általában mi a "divat" kondis srácoknál. Annyira nem szeretnék kilógni. Elég lesz ügyetlenkedni a gépekkel az első napokban. :D

2021. jún. 27. 19:31
A kérdező szavazást indított:
borotvált le
trimmeld
hagyd természetesen
55 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te kevered a kondit valami mással...
2021. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

menj ahogy neked kényelmes :) szőrösen is lehetsz ápolt, és higiénikus

ha zavar, hogy látják, borotváld le, de szerintem senki se fogja azt nézni :D a farkadon meg főleg nem :D ha meg igen, egészségére :D

én trimmelem, engem zavar, ha nagyon hosszú, de az is ha csupasz, úgy úgy érzem, mintha nagyon tocsognék izzadságtól, de igazából csak nincs mi felfogja :D

2021. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
94%
Én a hónaljamat borotválom, a nemi szervemet trimmelem. Atlétában szoktam edzeni, engem zavar ha látszik és láttam már olyat hogy valakinek nagyon hosszú volt és összeált, meg csöpögött róla a víz. Szerintem ez undorító ezért borotválom. A fanszőrömet azért nem, mert nadrágban befülled és összetapad az aminek nem kéne, szóval alul marad a trimmelés.
2021. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Persze, szőrös farokkal és hónaljal is lehet valaki higiénikus. Én is annak gondolom magam. Tisztálkodom, használok egy jobbfajta deót, amit a patikában veszek és lent is például szoktam hintőporozni, hogy ne tapadjon össze a zacsi a combommal meg frissebb érzete legyen.


De egy kicsit szégyenlősebb vagyok. Annyira nem szeretek mások előtt levetkőzni. A kényelmi és praktikai oldal mellett ezért merült fel bennem, hogy más mit tesz vele, hagyja vagy borotválja/trimmeli.


Köszönöm a 2-es és 3-as válaszoló kommentjét. Hasznos volt nagyon. Az elsőt pedig felejtsük is el. Ha valaki nem tud segíteni a hozzászólásával miért szól hozzá? :D

2021. jún. 27. 20:00
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Első vagyok. Nem vicceltem, halál komolyan írtam amit írtam. Ha a te nemiszervedet az öltözőben pucér férfiak vizsgálgatják és esetlegesen kiközösítenek ha nem "trendi" amit látnak, akkor te nagyon el vagy tévedve és ahol vagy az minden, csak nem konditerem.
2021. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Így már világos első kérdező! Első alkalommal edzek konditeremben, ezért nincs helyismeretem meg nem ismerem viselkedési szokásokat sem. Köszönöm, hogy kiegészítetted az első hozzászólásod.
2021. jún. 27. 20:45
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Már meging első vagyok. Régen én is azt hittem hogy a konditerem valami "elit" hely ahol kinéznek ha nem vagy 120 kilós "alfahím". A valóság viszont inkább az hogy tök átlag emberek vannak ott is és mindenki el van foglalva a saját dolgával. Ha valaki mégis észreveszi hogy új vagy akkor max segíteni megy oda, körbevezet, megmutatja a gépeket vagy ilyesmi, bár ez sem jellemző. Inkább arra számítsál hogy senkit sem érdekel hogy te ott vagy vagy sem. Pár hét és hozzászoksz, ez után téged sem fog érdekelni a többi ember. Ott vagy, edzel, nem vagy ott. Ennyi.
2021. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
En csak Nemetorszagban jartam ott szegyelösek az emberek altalan csak mi magyarok tusolunk sok nemet jon megy atöltözve. Benazni nem fogsz mert segitenek ez börtön h kinevetnenek. Max meglepödsz h ennek nönek ennyi megy neked meg nem :D vagy latod milyen könyen csinalja kiprobalod es rajösz nem is könnyü csak ö mar profi
2021. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom a hónaljszőröm 17 éves korom óta. Egyszerűen nem bírom a saját szagom.
2021. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyen hatással nincs a kényelmet és a funkciót tekintve. Egyre több szőrös pasit látok a teremben. Én is meghagyom. Ez nem funkció kérdése, hanem egyéni dolog, hogy kinek mi jön be.
2021. jún. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!