Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után kiszáradt,...

Körülmetélés után kiszáradt, érzékeny makk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén márciusban estem át körülmetélésen. Rengeteg fórumon olvastam, hogy a teljes gyógyulás maximum 2-3 hónap amíg a makk megszokja az új helyzetet, és elmúlik az érzékenység.


Eltelt a műtét óta 7 hónap, és az érzékenység még mindig jelen van. A gatyában elvan fájdalom nélkül, viszont az esti mosdásnál illetve utána a törlésnél érzékeny, fájdalmas ha érintkezik bármivel is(emiatt pl. a zuhanyzást kerülöm, mert az is fájdalmas ha hozzáér a vízsugár) ezáltal az önkielégítés is kellemetlen.


Főleg erekciónál látszik, hogy ki van száradva, repedezett illetve pl. ha előváladék kerül a felületére (amit csak este veszek észre és mosok le) akkor az is rátapad, rászárad a makkomra.


Próbáltam sok mindent, miután a varratok kihullottak még utána is 2-3 hónapot kamilláztam esténként, kenegettem neugranormonnal (ez utóbbit nem is szívja be teljesen, rászárad), önkielégítésnél direkt ingerlem a kezemmel, próbáltam játszadozni a zuhannyal hogy távolról indulva egyre közelebb és közelebb engedem rá a rózsát hogy megszokja, de a helyzet változatlan, fájdalmas és kellemetlen.

Gyakran hozzáragad az alsógatyához, ez is eléggé kellemetlen.


Mit tudnátok tanácsolni? Bőrgyógyász vagy esetleg van valami csodakrém, módszer ami hasznomra válhat?

Köszönöm előre is!

20/F



2022. nov. 8. 13:21
 1/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"esti mosdásnál illetve utána a törlésnél érzékeny, fájdalmas ha érintkezik bármivel is"


Nyilván valamely mértékig természetes, ha érzékeny a makkod. Az a funkciója, azért van ott. De ha tényleg annyira fáj a vízsugár is, hogy összecsuklasz a zuhanyban a fájdalomtól, akkor valami nem normális.


"ki van száradva, repedezett"


Vannak olyan fiúk, akiknek alapból repedezett a makkjuk, nem sima a felülete. Az enyém is ilyen.


"ha előváladék kerül a felületére akkor az is rátapad, rászárad a makkomra."


Nyilván ez is természetes valamely mértékben, hiszen valahova oda kell száradnia, ha egyszer kifolyik. Hogyan hordod a boxerban? Lógva? Mert akkor inkább fel kéne szívnia a boxernak.

A nagyobb kérdés inkább, hogy miért folyik napközben előválasék a farkadból. :) Ha felizgulsz nap közben, az sem baj persze, csak akkor is azt tudom mondani, hogy ami kifolyik, annak valahol meg is kell száradnia.


"Gyakran hozzáragad az alsógatyához"


Nekem ez akkor szokott előfordulni, ha önkielégítek és elteszem a nadrágba. Na akkor a még kifolydogáló ondótól tényleg durván hozzá tud az alsógatyához ragadni. :D


Én nem hiszem hogy probléma lenne a makkoddal, csak szerintem még szokatlan neked ez a helyzet.


25/f

2022. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ragad mihez hozzá? Legyél már annyira igényes, hogy ejakuláció után megtörlöd papírzsepivel vagy megmosod a makkod vagy legalább pisilsz.


Vannak egész jó tusfürdők (pl. Nivea Man érzékeny bőrre bambusz kivonattal), de ez függ a bőrtípustól. Korábban a makkod a tokjában volt, de fityma nélkül ugyanúgy ápolni kell, mint a többi testrészed. Nem ciki krémezni sem.

2022. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dove szappant használj fürdéskor, az nem szárít anjira, mint a tusfürdő, vagy az olcsóbb szappanok. A száradás ellen talán valami baba olaj segíthet.

Az érzékenység lassan elmulik majd. Engem 10 éve metéltek, de mai napig se bírom a laza boxeralsót. Mert abban szabadon van és dörzsölődik. Inkább fecskét hordok ahol nem mocorog annyira.

2022. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kenegesd Bepanten kenoccsal.Megpuhitja és nedvesen tartja a makkodat.
2022. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!