Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a szteroidos kenőcsöt fitymaszukuletre?

Figyelt kérdés

Ki használt ezt a kenőcsöt?.

Hogyan kell használni?

Meddig kell használni?



2022. nov. 12. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2-3 alkalommal a fityma belső részére. Nem baj, ha éri a hugycsovet. Tornaztasd meleg vízben. Az sokat segít. De ne eroltesd. Sikerülni fog!
2022. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell alkalmazni, ahol a szűkület/szűk bőrgyűrű van a fitymán. Mivel ez egy vényköteles, erős gyógyszer, az orvosod utasításainak megfelelően, az általa meghatározott ideig szabad használni. Tehát ezt mi nem fogjuk tudni pontosan megmondani neked, csak az orvos a vizsgálat után.
2022. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írtam előzőleg privit,oda tudsz válaszolni ,olvass vissza .
2022. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én belül és kívül is használtam a fitymámon. A szteroidok puhítják a bőrt, így fitymaszűkületet lazíthat a krém. Az enyém viszont 2-3 cmre túl is lógott a makkomon, mint egy extrán kinőtt kabát vagy sharpei kutya. Így elsősorban a fitymatúltengés miatt akartam utána magamat körülmetéltetni, mert ernyedten roppant zavaró volt.
2022. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!