Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Duzzanatok, csomók a here...

Duzzanatok, csomók a here körül. Mik is lehetnek?

Figyelt kérdés

Már jópár éve van herevisszérem, de eddig még nem tudtam elmenni megműttetni, mindíg volt valamilyen kifogásom.


Már jóideje fellépő probléma viszont, hogy a herezacskóm körül szétszórtan megjelentek csomók a bőr alatt, amelyek néha nagyon zavaróak és nagyra megduzzannak, majd pár nap után eltűnnek. Utánuk csak egy érezhető csomó marad a bőr alatt. Sokszor ki is szoktak újulni.

Van ezeknek valamilyen köze a visszérhez, és pontosan mik is ezek?



2022. nov. 16. 22:56
 1/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
Az urológus mit mondott?
2022. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez is lehet visszér. Ha kissé lilás színe van, akkor az. Terheléskor, motgáskor még jobbal előjön. Lehetne nyirokcsomó is, de az ha megduzzadt, nem bújkál.
2022. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az urulógus is csak a Varitocele visszeret mondta, akkor még nem volt probléma ilyen csomókkal, köszönöm a válaszokat.

Remélhetőleg nemsokára meg fogom tudni műttetni és akkor meglátjuk mi lesz vele.

2022. nov. 18. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A műtét után az is elfog múlni.Majd,aki mut,annak mutasd meg.Biztos tudja majd,hogy mi a baj.
2022. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mellek heredben ondo vezeték elzarodas vagy szukulet van.A spermak elakadnak és panganak.Nekem is van ilyen.Az urológus szerint nem lesz semmi gond belőle.Amikor már érzem,hogy nagyobb lett és keményebb,akkor maszturbalassal spricceltetem ki őket.Utana mindig kisebb lesz.
2022. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!