Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Húgycsőnyílás szűkületének...

Húgycsőnyílás szűkületének bemetszéssel és katéter felhelyezésével történő ellátását kaptam ambulánsan (érzéstelenítés nélkül...) Kérdésem: milyen higiéniai megoldások vannak essetleg speciálisan erre az esetre?

Figyelt kérdés
Két hétig lesz bennem a katéter, mivel előzhetem meg a fertőződést a szokásos higiéniai teendőkön kívül?

2022. nov. 17. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Feltételezem, hogy az orvos elmondta a szükséges tudnivalókat. Ne az itt bóklászó laikusok tanácsai alapján lásd el magad, hanem az orvos tanácsai alapján!
2022. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 qkker1 ***** válasza:
70%
Kérdezze meg kezelőorvosát!
2022. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves 1-2 válaszoló! Tartok tőle, hogy nem jártak Önök mostanában eü. intézményben. Ilyenre, hogy a beteg későbbi egészségére, vagy megőrzésére vonatkozó utasítás ismertetése manapság már nem fér bele egy ambuláns ellátásba. Szóval ezért voltam kénytelen itt feltenni a kérdésem (jobb híján).
2022. nov. 17. 17:59
 4/14 qkker1 ***** válasza:
22%
Ott kellett volna megkérdezni, nem itt reklamálni a laikusoknak!
2022. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
sokt kell inni, én a makk és a katéternél letisztitottam mindig betadinnal. Más feladat nincs vele
2022. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Napi tisztántartás legyen. Nem volt ebben a rendelőben lidokain érzéstelemítő ? Ide jutottunk.
2022. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Èrzèstelenitès nem volt ès úgy raktàk fel a katètet.
2022. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez bizony így történt! Ráadásul a doki még mielőtt észbe kaptam volna ott a vizgálóasztalon kiterítve, hozta a szikét és közölte, hogy bemetszést fog végezni, és katéterrel fogja tágítani a húgycsőnyílást. Kész, kérdésre időm sem volt. Hát így...
2022. nov. 20. 10:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy
2022. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hogy vagy?
2022. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!