Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 170-es pulzus a szex közben...

170-es pulzus a szex közben aggodalomra ad okot?

Figyelt kérdés

Apple Watch volt rajtam az akció közben, csak kíváncsiságból néztem rá. Nyilván nem pontos adat.


Edzés közben a nagyobb terhelések alatt 160-170 szokott lenni a pulzusom.



2022. nov. 29. 22:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

2-es és 8-as:


Gondolom le vagytok a technologiaban maradva kb 15 évet, nem közbe néztem, hanem az az elmentett adatokat. Mert hogy ma már ilyet is tudnak. Elképesztő ugye?

2022. nov. 30. 06:57
 12/22 anonim ***** válasza:

Azért így is minimum érdekes elképzelni, hogy anyaszült meztelen, akció közben ott van rajtad az Apple watch. :-D :-D :-D


A csaj nem kérdezett rá, hogy mi a fenét keres ez ott?


:-D

2022. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Egesz nap rajtam van az oram, nem volt eszembe, hogy le kéne venni! :)
2022. nov. 30. 10:52
 14/22 A kérdező kommentje:
A holgy meg mar 5. eve a parom, szoval nemhiszem, hogy van olyan dolog, amin meg tud mar lepodni :D
2022. nov. 30. 10:53
 15/22 anonim ***** válasza:
69%
Én se veszem le az órámat akkor sem, ha amúgy meztelenre vetkôzöm. Ahogy a fülbevalót, nyakláncot sem. Nekem ez nem furcsa, de mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó.
2022. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

Öhm, inkább az a gáz, hogy szex közben a pulzusodat figyeled.


Nevetséges vagy, de komolyan :( Szegény csajod.

2022. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%

#16: kíváncsi lennék, hogy a pulzus monitorozásán kívül még milyen adatokat rögzít az okosóra...

Pl. hogy hány sitty-sutty után durran el, vagy hogy a csaj közben hányat sikít, stb. stb... :-D

2022. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz közben figyelni. Én néha ránézek utólag a pulzusgörbére, és beazonosítom, hogy ez a pukli a délutáni futás volt, az a másik pedig... na igen, nem csak a futástól megy föl. Valószínűleg nem lenne nehéz a különböző sportok automatikus felismeréséhez hasonlóan a szexet is automatikusan felismerni az órának :-)
2022. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
16, ennyire durván értetlen vagy? Elhiszem, hogy a minimumlét miatt ötleted sincs hogyan működik egy okosóra, de akkor legalább ne kommentelj, ha egy korábbi válaszban már elmagyaráztam. Vagy az unalmas életed frusztációját itt töltöd ki? Esetleg a megmaradt szexuális feszültséget?
2022. dec. 2. 06:53
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!