Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valamiért faj a jobb combom a...

Valamiért faj a jobb combom a felső csontnàl, már lassan fel éve. Szerintetek a tünetek alapján mitől Lehet?

Figyelt kérdés

Részletesen írom előre is köszönöm a segítségeteket. (25 éves vagyok)

Próbálom röviden


Elsőnek is volt egy mellékhere gyulladásom (jobb oldali) kaptam antibiutikumot, meg javult. Majd rá fel évre halványan megint vissza jött, de már a jobb combom is fajt , a jobb fenekem csontjától indul és megy le a comb közepéig hátul. Hidegre érzékeny azt vettem észre. Úgy érzem mintha a combomból sugározna a herémbe a fájdalom.(mivel a herém inkább érintésre fàj, de a combom folyamatosan) Közben van egy végbél fisuram is, hasmenéses betegség végett.


Nem tudom hogy mi függhet össze mivel. Sok dokinál jártam…. Urológus, proktológus, stb csomó pénzembe van mar, de nem igazán akar el múlni a fájdalom a jobb herémből és a combomból


Azt hittem mellékhere gyulladásom van vagy servem, itt kertem tanácsot, el mentem dokihoz azt mondta a mellekherek normálisak.(prosztata rendben)


Ell mentem here MR-re, ott is rendbe volt minden.

Voltam Derek MR-en, is ott is rendbe minden

Vérvétel, határ értéken belüli gyulladás.


Valami tanács, lábat milyen doki vizsgál?



2022. nov. 30. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Lábat lábsebész, lábkeringést érsebész vizsgál.


Sajnos, hogy mitől van azt nem fogom tudni megmondani, de még akkor sem tudnám ha orvos lennék így leírás alapján.

2022. dec. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat Csak elmegyek egy labsebeszhez
2022. dec. 1. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet.
2022. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!