Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erekciókor a péniszem balra...

Erekciókor a péniszem balra görbül ferdül hajlik... Nem merek szégyenkezek orvoshoz fordulni mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 08:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak ilyen. Ezzel nm tudsz mit csinalni sajnos
2022. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És ez akadályoz a szexben? Nem hinném.
2022. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem is kell vele orvoshoz fordulni. Ez teljesen természetes, nem mindenkié egyenes.
2022. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
És ez most mekkora gond?
2022. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi az egészségügyi gond? Már hogy orvoshoz fordulnál.
2022. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan mértékű a ferdeség, hogy akadályoz a nemi életben akkor vegyél erőt magadon és menj el az orvoshoz. Ezt a problémát egy rutinműtéttel tudják orvosolni. Az orvos előtt meg nem kell szégyenkezni, látott már karón varjút. Ha meg nem akadályoz a nemi életben akkor ne zavarjon, enyhe mértékben szerintem ffi-ak nagy részének görbe a nemi szerve. Az enyém is.
2022. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Nőként válaszolok, ha nem baj: életemben nem elemezgettem a barátom nemi szervének dőlésszögét szex közben.


Felőlem derékszögben is állhat, amíg normálisan kielégít vele (és természetesen neki sem okoz fizikális problémát).


Ne agyalj ezen, mi sem tesszük. Tudd használni, az a lényeg. Ha jó szerető vagy, úgyis elveszed a nőd eszét már az előjáték során, ideje-kedve sem lesz ilyenen agyalni.

2022. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Mennyire hajlik el a péniszed?
2022. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mindegy, hogy mennyire görbül el, de az én egyik exemnek pont ilyen volt (balra görbült elégggé) és nemhogy nem volt baj, inkább jó volt. :)


Szűz vagy még esetleg? Vagy már nem vagy az és érkezett "panasz"?

2022. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amennyiben csak kicsit, nem gond. Ismertem olyat, akinek kicsit ferde volt, még külön tetszett is, de találkoztam már kunkorival is, meg olyannal, ami annyira rátapadt a pasi hasára, hogy erővel kellett lefejteni. Utóbbi kettő azért már feltűnt, de semmiben sem zavart, nem undorodtam meg semmi, egyszerűen más alakú volt.


Szerintem amennyiben nem extrém, ne menj vele dokihoz, de ez igazán semmiség tényleg. Apróság, alig érdekel valakit, kb mint nőknél a kisajkak mérete. Egy-két centis eltérés senkit sem érdekel.

2022. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!