Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy azért véres a...

Lehet hogy azért véres a székletem mert a vécépapírral felsértem a végbelemet?

Figyelt kérdés
Volt aranyérem,de használtam kúpot,kenőcsöt és elmúlt,viszont a vécépapírt ugyanúgy használtam mint eddig,talán nem megfelelően.Most megint fáj ha vécére kell menni és eléggé véres a székletem.Mintha csak vér jönne ki,széklet nem is.A vécépapír nem megfelelő használata miatt jön vissza ez a probléma?35/F

2022. dec. 11. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem is a fájdalom a probléma mert nem fáj annyira inkább a vér.Mintha egy üveg málnaszörpöt öntenék a wc be úgy néz ki miután elvégeztem a dolgom.
2022. dec. 11. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megint aranyér.
2022. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%
Azt hogy nem lehet megfelelően használni? Szinte biztos, hogy nem a wc papír miatt van, mielőbb menj el orvoshoz megnézetni nem biztos hogy komoly de sose lehet tudni!
2022. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a papír dörzsöl ki, az csak a papíron látszik. Az általad írt vérmennyiség mielőbbi orvosi vizsgálatért kiált.
2022. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a papír miatt van ennyi vér. Lehet megint az aranyered. Ha kívül nem látszik akkor lehet belső aranyér is.
2022. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Proktológusnak nevezik azt a szakembert, akit keresel, sürgősen.
2022. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
35éves férfiként azért már kéne tudni, hogy ilyenkor orvoshoz kell menni...
2022. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!