Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 25/F vagyok, kb. 2 hete...

25/F vagyok, kb. 2 hete (borotválkozás után) nemi tájékon (ahol leborotváltam) elkezdett viszketni a bőröm. Semmi más tünet, csak kicsit olyan száraznak látom a bőrt ott és eléggé irritált. Tippek, hogy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem váltogatom a partnereim és igényes vagyok magamra, tehát minden nap fürdök. Köszi a válaszokat!

2022. dec. 12. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2 héttel utána már nem a borotválkozáshoz van köze, ha száraz krémezd be.
2022. dec. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy irritálja valami. Vagy a borotvahab vagy a borotva. Kíméletesen, jól felpuhított bőrt szabad csak borotválni. Ha végeztél, akkor hideg vízzel öblítsd le, mert az összehúzza a pórusokat. Használhatsz még valamilyen aloeverás krémet, sprayt is, nekem ezek beváltak.
2022. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden borotvalashoz új zsilettet használj!Különben megtagadása a borgomba!Nagyon sokáig tart,mire kigyogyulsz belőle!
2022. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha száraznak látod, akkor valószínűleg az is. Borotválás után esetleg arcszesszel fertőtlenítsd, és utána hidratáló krémmel kend be.
2023. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!