Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereráknál véres ondó lehet...

Hereráknál véres ondó lehet tünet?

Figyelt kérdés
Urológus akihez járok, nem uh-zott meg, mert szeptemberben megcsinalta, es azt mondta nincs rák, hanem prosztatagyulladas. Utoljára most hétfőn voltam nála. Here es alhasi fajdalom miatt mentem el hozza szeptemberben, akkor mindenhol uh stb. Azt is mondta, h a heréből nem jön véres ondó. Ki mit gondol? Ondó és vizelettenyésztés negatív, nincs vele probléma.

2021. dec. 17. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Véres ondó más helyekről is jöhet.Masztizol és elpattan egy hajszál ér .
2021. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na es ha folyamatosan ez van?
2021. dec. 17. 16:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A prosztatagyulladás is okozhat véres ondót. Önvizsgálatnál van bármi rendellenes a heréken?
2021. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egy pici csomószerüséget felfedezek, de a doki ultrahangozta szeptemberben, azt mondta nem rák. gondolom a mellékhere vagy annak akármicsodája. mást nem tudok mondani, herefájdalom, hasfájdalom, barnás ondó, néha csípő vizelet. 2020 októberben kezdődött, elmentem háziorvoshoz, írt prixotert, az elmulasztotta. de mindig visszajött, sok antibiot szedtem, ezért mentem el urologushoz.
2021. dec. 17. 18:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a krónikus prosztatagyulladás ilyen. Ha volt tenyésztés is, akkor az orvos az alaposabbak közé tartozik. De ha nagyon aggódsz, akkor keress fel egy másik orvost.
2021. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és hereráknál jelentkezhetne véres vagy sárgás vagy barnás ondó? doki azt mondta, hereráknál nincs véres cucc. nem tudom igaz e, mindenesetre megyek másikhoz, mert ez valami hőterápiát akart csinálni nálam
2021. dec. 17. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem régebb óta vannak komolyabb tünetek.13 éves koromtól most júniusig(16vagyok) Magömlésnél nagyon durván fájt az alhasam és sperma helyett csak vér jött. Csak hát hülye voltam és eltitkoltam ezt.Véres is volt avizeletem emiatt voltunk orvosnál többször is de nem találtak semmit ( a véres ondót nem mondtam el csak a véres vizeletet és alhasi fájdalmakat) aztán most pár hónapja elmentünk andrológushoz.Ott mindent elmondtam beutaltak mri vizsgálatra mivel találtam egy csomót is.Viszont szeptember óta teljesen elmúlt a fájdalom illetve egy ideig fehér spermám volt viszont néha néha megint véres. De nem annyira mint régen. Aztán most pár napja barnás volt a spermám ami alvadt vér.Tehát nem tudom mi lehet a bajom mert a vizeletvizsgálat,vérvétel,tenyesztés negatív lett.De majd remélhetőleg kiderül mi a bajom és nem lesz komoly. Viszont sajnos nálam is benne van a pakliban a daganat. Hanyszor véres az ondód? Ha csak néha akkor tényleg lehet ér elpattanás( engem is ezzel ráztak le egyébként) viszont ha rendszeresen véres akkor más bajod lesz
2021. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy van, ne hallgass az urulógusra hiába ultra hangozta , inkább majd itt megmondják neked a tutit.

Honnan tudod hogy a hőterápia nem jó lenne????

2021. dec. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy még orvosnál? A véres ondó nagyon komoly tünet. Ha netán hererák is korai felismeréssel jól kezelhető.
2021. dec. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hűtött prosztata termoterápiáról lenne szó? Ez az egyik újabb módszer a krónikus prosztatagyulladás kezelésére. Magánban nem olcsó, mindennel együtt közel millós tétel is lehet. Valahol ezt csinálják TB alapon? Gondolom az UH-on homogének voltak a herék, így hereráktól nem kell tartanod. Nem írtad, hogy hány éves vagy, de havonta végezz önvizsgálatot.
2021. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!