Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szódabikarbóna használható...

Szódabikarbóna használható gomba ellen a péniszen?

Figyelt kérdés

16 vagyok, 2 napja duzzadt lett a makkom alatti bőr, a makkomon pedig apró piros kiütések jelentek meg. Szégyelltem szólni a szüleimnek, hirtelen jött egy ötlet, mert azt hallottam a szóda bikarbona gomba ellenes, tehát fogtam egy marékkal, egy csipet vizet ráengedtem, hogy olyan paszta állaga legyen és azzal kentem naponta háromszor.

Nos, a gombát levitte!

Már szép, egészséges, egy egy nagyon halvány volt csak reggel, bekentem és mára semmi!

Viszont arra vagyok kíváncsi, hogy jár ez bármiféle kockázattal, vagy miért nem találtam róla semmilyen ajánlást a neten?



2022. dec. 12. 18:21
 1/7 anonim válasza:
100%
Valószínűleg magától is elmúlt volna. Ha nem voltál vele orvosnál, nem is mondhatod biztosra, hogy gomba. Majd legközelebb nem múlik el akkor lesz a cumi. 16 évesen már nem kell a szüleiddel orvoshoz menni, egyedül is elmehettél volna, az orvos nem fog kiröhögni.
2022. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Primafucort. Vény köteles, de ez minden bacilusra jó.
2022. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

OMG... 🤣😂😂😂


Szbb fütyire....

Holnaputanra leszárad....😎

2022. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosodhoz egyedül is elmehetsz. Kérsz időpontot vagy bemész elmondod mi a panaszod, az orvos megvizsgál (igen, a farkadat fogja megnézni, mert ott van a gond és alsógatyán keresztül nem fogja látni), aztán felír valamit, esetleg javasol valami más kezelést.
2022. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Canesten kenőcs.
2022. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Nem minden esetben jó, mert lehet nem csak gomba van ott. :/
2022. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:

Legközelebb inkább menj orvoshoz.

Mi okozta ezt a tünetet?

2022. dec. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!