Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megsérült a barlangos test a...

Megsérült a barlangos test a péniszemben?

Figyelt kérdés

Sajnos egy balesetet követően megsérült a péniszem, kb. másfél hónapja.


Azóta, ha a barátnőmmel vagyok - ami ugye huzamosabb igénybevétel a pénisznek mint egy gyors maszturbálás - azt követően feldagad, de 1-2 nap alatt felszívódik a duzzanat a péniszemről.


Maszturbálást követően nem dagad fel, de egy ponton akkor is szúr közben, talán a barlangos test... De ezt nem tudom pontosan honnan sugárzik a fájdalom, mi sérülhetett meg.


Meddig tart ez az állapot? Vagy ez már végleges lesz?


Nem véraláfutásos lesz, nem ér pattant el, hanem vizenyősen dagad fel, vagyis szerintem a nyirokerek sérültek meg (és lehet a barlangos test is). Ez vajon regenerálódik?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2022. dec. 13. 14:16
 1/6 anonim válasza:
100%
Doki mit mond? Mert én szobafestő vagyok.
2022. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ezt orvos tudná megmondani, ehhez a Gyakori népe már kevés. És neked sem ajánlom, hogy egy ilyen problémára itt keress megoldást, mert majd jön egy magabiztos hülye, aki előad valamit, ami vagy igaz, vagy nem.

Szerintem érdemes lenne orvoshoz fordulnod, mert sok esetben a balesetek miatti sérülések még korai szakaszban jobban kezelhetők/gyógyíthatók, mint sok idő elteltével. Nem tudom, itt igaz-e ez, de szerintem megéri adni neki egy esélyt, mint mindig bedagadt brokival (és annak hatásaival) küzdeni az életed végéig.

2022. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább orvossal beszéld meg. Balesetnél volt erre vonatkozó orvosi vizsgálat?
2022. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
go orvos!
2022. dec. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem volt orvosi vizsgálat a balesetet követően.


Sőt, a barátnőm "én majd meggyógyítom" címszóval még rontott is a dolgon, mert a balesetet követően nem szabad lett volna terhelésnek kitenni.

2022. dec. 14. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes irja, irany a doki!
2022. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!