Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történik a fitymával?

Mi történik a fitymával?

Figyelt kérdés

Petyhüdt állapotban, miután hátra húzva, a makk mögé szoktattuk.

- A makkra húzást követően, annak elengedése után mindig visszahúzódik a makk mögé.

- Tetszés szerint változtatható: Ha visszahúzom a makkomra, úgy marad, ha a makkom mögé húzom, további igazításig úgy marad.

Most kezdtem el szoktatni. Érdekel, hogy mire számítsak?



2022. dec. 13. 16:21
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdést az egészség kategóriában tettem fel. Kérem, hogy a trágár hajlamukat kiélni vágyók ne itt villogjanak!
2022. dec. 13. 17:35
 2/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
71%

Én ennek nem igazán értem mi haszna van... Tipikusan az az eset, hogy akinek fitymája van, az nem akarja, hogy a makkot védje, akinek meg nincs fitymája, az meg szeretné, ha lenne.

Gyerekek, ennél fontosabb dolgok is vannak ám az életben. Pl. egy barátnő, akinek aztán tökmindegy lesz higyjétek el, hogy a fitymád így-vagy úgy van-e a farkadon.

2022. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabcsi ***** válasza:
46%
Szia! Ez így rendben van, a fityma hátrahúzva tartásában normális, mivel az egészséges. Annyi, hogy attól, hogy hátra van húzva meg kell mosni alatta. Akinek metélt, annak nincs teendője.
2022. dec. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ki jelentgeti a válaszom? Semmi bántó nem volt benne...
2022. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
De jó neked!Az én peniszem fitymaja állandóan takarja a makkot!Jóformán csak a hegye kandikal ki alóla!
2022. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyrészt az anatómiai adottságaidtól függ, másrészt attól, hogy milyen régóta hordod így. Eleinte az várható, hogy ha ráhúzod a makkra, akkor rajta marad. Idővel ez változhat, változik, és valószínű már magától is hátra fog csúszni. Hogy ez mennyi idő után jön el, az már az adottságaidtól függ. Amennyiben nem állandóan tartod a makk mögött, hanem csak időnként, akkor lehet, hogy egyáltalán nem is jutsz el ide, hogy magától is hátracsússzon.
2022. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem magától hátul van mindig. Én kiskoromban tartottam úgy és ez jobban befolyasolja. De amugy hajrá!
2022. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!