Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elmentek pisilni a legkisebb...

Elmentek pisilni a legkisebb ingernél is, vagy megvárjátok amíg jobban kell?

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Várok
2022. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon vagyok és csak fekszek, akkor nem megyek el a legkisebb ingernél, mivel tudom hogy nem sürgős, bármikor elmehetek(mert már hozzászoktam), viszont ha menés van városban, suli, ilyesmi, akkor amikor kell(akár a legkisebb ingernél is) elmegyek ha van a közelben mosdó, nehogy akkor adódjon kellemetlenség, amikor nincs alkalmam rá
2022. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Omorashi rajongó vagy?
2022. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azki?
2022. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az omorashi egy japán szokás.

Arra izgulnak, hogy szàndékosan visszatartják a vizeletet, ameddig csak lehetséges.

2022. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2022. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tardoskedd válasza:
Prosztata problémák velejárója, hogy már fél deci pisimennyiségnél is vizelési inger jelentkezik. Inkább tartsd vissza, amikor erre lehetőség van: ez egy tréning. Agyilag tudatosítsd, hogy a felgyülemlett kis mennyiség miatt nem fogsz bepisilni. A több folyadék tágítja a húgyhólyagot, feltehetően változik az ingerküszöb is. Nőkről szóljon másvalaki...
2022. dec. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jóó
2022. dec. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Otthon mindig visszatartom ameddig csak lehet.

Ha el kell mennem otthonról akkor legkiseb ingernél is pisilek. Ugyanígy lefekvés előtt.

Munkában vannak szülneteim, akkor mindenképp elmegyek. Ha nem kell nagyon akkor kivárom a szünet végét és akkor pisilek, de volt már hogy a szünet elején kétrét görnyedve rohantam a wcre. Ez attól függ mennyi kávét, vagy vizet iszok.

2022. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szaladok minden "legkisebb" ingerre, de bepisilésig szorongatósat sem szoktam játszani.
2023. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!