Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tanulhatnék meg állva...

Tegan34 kérdése:

Hogyan tanulhatnék meg állva pisilni?

Figyelt kérdés

Légyszi ne cikizzetek ki, a helyzet az, hogy apukám még 10 éves korom előtt itthagyott minket, így ő nem tanított meg rá, anyukámat pedig ezután már nem kérdez(het)tem meg. Sokáig nem volt ezzel gond, sőt még kellemetlen sem volt, most viszont, hogy már felnőttem, és egy ideje dolgozom is egyre inkább zavar a dolog, pláne mikor munkahelyen vagy kocsmában kéne pisilni menni, de a WC foglalt és várnom kell míg felszabadul, mert a piszoárt nem tudom használni.

Otthon próbálkoztam már vele, de sajnos nem jártam sikerrel. Valahányszor megpróbálkozom vele az lesz a vége, hogy megy mindenhová mintha egy spriccelős öntözővel próbálkoznék. Kádba, mosdókagylóba vagy egy széles szájú üvegbe még megy, de WC-be már nem. Ráadásul sokszor van olyan is, hogy ilyen helyzetben egyszerűen nem indul meg a dolog, vagy egyenesen merevedésem kezd lenni (ezért is a kategória). Ilyenkor általában feladom és inkább leülök.

A probléma ott kezdődik, hogy azt sem tudom, hogy egy farmerban például hogy kell ezt kivitelezni. Mennyit vegyek elő belőle? Csak a sliccem húzzam le, vagy gomboljam is ki? Stb.


Van valaki, aki hasonló problémával küzd, vagy küzdött és sikeresen megbirkózott vele? Tudna valaki segíteni, hogy még mivel próbálkozhatnék?

Esetleg tudtok Szegeden olyan személyet vagy akár egészségügyi intézményt, ahol segíthetnének?



2022. dec. 25. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Pszichológus... ez nem orvosi probléma. Próbáld zuhany alatt (ott úgyis mindenki brúzol 😂).
2022. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is húzd hátra a makkodról a fitymát, így nem fog szanaszét spriccelni. Aztán csak gyakorold otthon. Ha kell igyál meg 4 liter vizet, hogy minél többet tudd gyakorolni... De azért ha már dolgozol vagy talán már 16-18 éves, csak megtanulhattad volna.
2022. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
4-6 évesen már megtaníthatott volna apukád, iskolába azért már úgy megyünk, hogy állva pisilünk.
2022. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 a sok víz sajnos nem segít, sőt inkább ront a helyzeten, mert még kevésbé indul meg. A bőrt meg persze visszahúzom teljesen, nem az a gond
2022. dec. 25. 23:01
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért megy össze-vissza? Miért nem tudod kézzel irányitani? A nadrágodat gombold ki, ne akadályozzon semmi. Ha nem indul meg, várj nyugodtan 1....5.....10....vagy akárhány percet mig megindul.
2022. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyire gátlásos vagy? Vagy mi jelenti a gondot? A szokatlan testhelyzet? Először sima wc-nél gyakorold úgy hogy bezárod az ajtót. Csukd be a szemed, zárd ki a külvilágot és menni fog!
2022. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#5 kézzel irányítom, de az van, hogy miután a sugár elhagyja a makkom végét, még ha az elején normális is a sugár, utána valahogy hamar megváltozik és elkezd fröcskölni, de úgy, hogy vagy egy tenyérnyi területen szórodik mert nem marad egy sugárban


#6 ahogy írtam, eddig otthon próbáltam, leginkább kádba a fröcskölés miatt, és lenis toltam a gatyát térdig, úgyhogy nem zavart semmi és senki. De az lehet, hogy ellazulni nem lazultam el eléggé, mert nekem elég szokatlan azért a helyzet

2022. dec. 25. 23:20
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Akkor gyakorolni kell minél többet! Mostantól csak állva pisilj!

Talán segíthet ha meztelenkedsz otthon, mert így is szokod a helyzetet.

Amint teheted vetkőzz le, legyen a farkad szabadon, így hamarabb hozzászoksz.

A kisgyerekeket is így szoktatják át a pelenkáról a wc-re, hogy pucéran hagyják őket, így inkább wc-re mennek pelenka helyett.

2022. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8!Ez jó ötlet, ki fogom próbálni! Meg lehet megpróbálok rászokni hogy meztelenül aludjak, hátha az is segít.


Egyébként nektek melyikbe egyszerűbb, wc-be vagy piszoárba?

2022. dec. 25. 23:49
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Akkor neked egy nyomorék faxod van.

AZ kizárt hogy össze vissza hordjon.

VAgy szándékosan vagy ekkora hülye!!!

2022. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!