Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tanulhatnék meg állva...

Tegan34 kérdése:

Hogyan tanulhatnék meg állva pisilni?

Figyelt kérdés

Légyszi ne cikizzetek ki, a helyzet az, hogy apukám még 10 éves korom előtt itthagyott minket, így ő nem tanított meg rá, anyukámat pedig ezután már nem kérdez(het)tem meg. Sokáig nem volt ezzel gond, sőt még kellemetlen sem volt, most viszont, hogy már felnőttem, és egy ideje dolgozom is egyre inkább zavar a dolog, pláne mikor munkahelyen vagy kocsmában kéne pisilni menni, de a WC foglalt és várnom kell míg felszabadul, mert a piszoárt nem tudom használni.

Otthon próbálkoztam már vele, de sajnos nem jártam sikerrel. Valahányszor megpróbálkozom vele az lesz a vége, hogy megy mindenhová mintha egy spriccelős öntözővel próbálkoznék. Kádba, mosdókagylóba vagy egy széles szájú üvegbe még megy, de WC-be már nem. Ráadásul sokszor van olyan is, hogy ilyen helyzetben egyszerűen nem indul meg a dolog, vagy egyenesen merevedésem kezd lenni (ezért is a kategória). Ilyenkor általában feladom és inkább leülök.

A probléma ott kezdődik, hogy azt sem tudom, hogy egy farmerban például hogy kell ezt kivitelezni. Mennyit vegyek elő belőle? Csak a sliccem húzzam le, vagy gomboljam is ki? Stb.


Van valaki, aki hasonló problémával küzd, vagy küzdött és sikeresen megbirkózott vele? Tudna valaki segíteni, hogy még mivel próbálkozhatnék?

Esetleg tudtok Szegeden olyan személyet vagy akár egészségügyi intézményt, ahol segíthetnének?



2022. dec. 25. 22:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap, hogy egy apuka megtanítja állva pisilni a fiát, emlékszem nekem is megmutatta és utána már nekem isment magamtól. Tényleg próbálj akkor többet meztelen lenni, vagy nem tudom. Szégynlősnek felesleges lenni, basszus farkad van, mint miden hímneműnek. Nadrágtól függ, hogy veszed elő. Nekem altalaban könnyebb lehuzni a sliccet és elővenni, nem bírok úgy pisilni ha szorít a nadrág. UTótana hatrahuzod (ha van mit) és mehet a menet. Vegen lerazod és preferenciatol fuggoen hatrahuzva hagyod a fitymad vagy visszahuzod.
2022. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Alap vagy sem, nálunk nem történt meg, most ezt akarom pótolni. Apum nem volt a leglelkiismeretesebb szülő. De majd megpróbálok tényleg annyit meztelenkedni, amennyit csak lehet...



Egy kérdés még. Mikor előveszitek, akkor csak a farkatok veszitek ki, vagy a zacsit is? Mondjuk utóbbi tényleg csak úgy menne, ha ki is gondolnám a farmert meg a derékszijam. És boxerból fent a gumijánál veszitek elő, vagy ha van slicce akkor ott? Ott nekem olyan kényelmetlennek tűnik

2022. dec. 26. 17:42
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam hogy kigombolom a nadrágot, sliccet kicsit lehúzom és csak a farkamat veszem elő, nem kell a zacsit is. Az alsógatyával összefogom a nadrág szélét és egysütt tolom kicsit lejjebb, annyira hogy a farkam pont kiférjen. De ahogy neked kényelmes, ezt is gyakorolni kell többféleképpen ki kell próbálni. Lényeg hogy ne nyomja semmi a húgycsövet.
2022. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

Fitymát hátra kell húzni. Nézd meg, hogy a húgycsőnyílás normális-e vagy nincs-e beszűkülve esetleg máshol kivezetése. Ez utóbbi egy fejlődési rendellenesség lenne, amit már rég ki kellett volna szűrnie az iskolaorvosnak vagy a szüleidnek pelenkázáskor.


Ám a mennyit kell kivenni gondolatmenet után inkább kamunak tűnik az egész felvetésed. Ha van munkahelyed, akkor felnőttként tudni kellene pisilni is. Sajnálom, ha ilyen pisilős / magamutogatós perverzióra izgulsz.

2022. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Ezt nem kell tanulni,beléd van klónozva alapból.
2022. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#13 ez nagy segítség volt, hogy így leírtad. Köszönöm a segítségedet.
2022. dec. 29. 10:25
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is húzd le a zipzart a slicceden.Aztan az alsó gatyadbol szedd elő a peniszedet.Fogd meg a mutató és a hüvelykujjaddal.Iranyitsd a pisuar felé. Akkor egy kicsit húzd hátra a fitymadat.Aztan már mehet is a pisuarba.Ha kifolyt a pisi,rázd meg hogy minden csepp eltunjon róla.Vegul mehet vissza a alsó nadragba és a farmerbe!Ennyi az egész!Egészségedre!
2023. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért frocsog, mert nem huztad vissza a peniszed fitymajat!
2023. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
34%
Én gyerekként megpróbáltam állva. Nem tudtam irányítani, hogy merre pisilek, így azóta is ülve pisilek. Meg nem is pisilnék állva, hogy nehogy valaki megnézze.
2023. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hogy haladsz?

Nekem is felnőttként kellett megtanulnom állva vizelni, aztán jött a piszoárnál való pisilés, ami még mindig nem megy igazán, ha vannak körülöttem.

2023. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!