Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért maradt ilyen a péniszem...

Miért maradt ilyen a péniszem nemibetegség után?

Figyelt kérdés

Egy éve aktus során elkaptam valamit, foltok voltak a makkomon. Orvos írt fel kenőcsöket,betadine-t is és borzasztó módon begyulladt az egész makk,fityma.Több hónap után elmúlt a gyulladás,de olyan panasz maradt meg,hogy mintha a fityma hozzá tapadna a makkomhoz,és a felülete is "ragadós" mintha félig megszáradt festék olyan. A létező összes std tesztet megcsináltattam,vér,vizelet,hugycső kenet stb és minden negatív. Orvos szerint metélni kellene amit ugye nem nagyon szeretnék így 28 évesen. Legutóbb Cikatridina-t írt fel,hogy az segít,de sajnos nem hozta rendbe. Valaki járt már így vagy van esetleg ötlet ? Már egy vagyont költöttem rá és nagyon elegem van.

Előre is köszönöm a normális hozzászólásokat.


2023. jan. 4. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat előfordulhat hogy hegesen gyógyult vagy pedig ez valamiféle krónikus maradványa a betegségnek. Ha több orvos is a metélést javasolja, hallgatni kene rájuk
2023. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha előtte nem volt ilyen gond, akkor az gáz, de először ne a műtét legyen. Próbáld meg sima mezei szappannal megmosni napi 3x,csodákra képes. Nekem szex után kb. másnap piros foltok jelentek meg a makkon állandóan, de nem fájt, nem viszketett, de mióta sima szappannal mosom, nem ezekkel a vackokkal, azóta semmi baja.
2023. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Előtte nem volt ilyen probléma.A műtétet nem szeretném erőltetni inkább bejárom az összes orvost ha kell.

Baba szappanra gondolsz ? A gyulladás óta nem használok ott semmilyen illatszert orvos javaslatára,kicsit tartok tőle,hogy megint előjön az az irritáció,kész horror volt.

2023. jan. 4. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Írtam privátot…
2023. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Az orvosnak igaza van, a metélés lenne a megoldàs! Tôbb ismerôsôm is àtesett a metélésen (egészségûgyi ok végett) és nagyon meg vannak elégedve, mert sokkal tisztàbb és ràadàsul szilajab lett a nemi szervûk is!
2023. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos változatlan a dolog, nem is volt időm foglalkozni vele. Biztos megoldás lenne a műtét, de nem tudom elképzelni se milyen lehet ha nem fedi a bőr. Most próbálom úgy hordani,hogy hátha segít, de kegyetlen kényelmetlen :D Bízom benne,hogy lesz rá valami megoldás a metélésen kívül így 2023 ban… ha már lassan mindent meg lehet oldani remélem ezt is valahogy
2023. márc. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!